HERNA: Hry Mateusze Skutnika

28. prosince 2009 v 21:46 | Oqapo |  Herna

Mateusz Skutnik koncem každého roku tvoří menší minihru nebo adventuru, kterou děkuje svým příznivcům za úspěchy v uplynulém roce. Každý díl je odlišný stylově i žánrově.

Mission to, taktéž označovaná jako 'm2' nebo Solar System Series je série her s typickými zelenými kosmonautíky, ve které má každý díl jiné podání, jeden je platformovka druhý skákačka z kámen na kámen. Prostě každý díl má to své. Hodně štěstí při misích na planety sluneční soustavy!
Předtím, než Mateusz začal se Submachine, vydával hry ze série veverčí rodinky - Squirrel Family. Jde o obrovskou sérií plošinovek, skákaček a předělávek klasických her, například stará hra Nu Pagadi s vlkem, který chytá padající vejce tu má předělváku jménem EGZ. I když jsou tyto hry většinou jen jednoduchými experimenty, určitě Vás nějaká ve chvíli nudy zabaví.
Čtyři roční období
Další hry, abecedně
Point'n'click adventury
Garden Door, dalo by se přeložit jako 'Dveře od zahrady', je krátká p'n'c adventura vytvořená Mateuszem před vydáním Covert Front 4 jako zkrácení čekání. Je reálně focená s přikreslenými postavičkami a položkami. Kam ve skutečnosti dveře od zahrady, vedou. To zjistěte sami. Ale prozradím vám, že do zahrady to překvapivě není.
Jedna místnost, čtyři stěny, všude spousta automatů, trubek, písku, pohozených disků, čísel a znaků a Vy musíte uniknout! Podaří se vám uniknout z Jay Is Games? HD verze hry je ke stažení zdarma.
Peter Navarre Crecy je jeden z nejosvícenějších lidí temné poválečné éry, navrhuje různá zařízení, jako je například to ve kterém jsme a v něm rekrutuje kandidáty pro agenturu. Krátká adventura, která potěší zejména fanoušky série Covert Front.
Nezařazené minihry

 

64 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama