Současnost a Grand Banda

7. května 2017 v 18:30 | Oqapo |  Novinky

To, že se PastelGames už před nějakou dobou (to už to jsou 3 roky?) rozpadli snad všichni víte, informoval jsem o tom v článku "Co se stalo s pastel týmem?". Ovšem ne všichni autoři své universa nadobro opustili, tak je tomu například v případě Grand Bandy, pastel hry z roku 2013, kterou vyprodukoval polský, taktéž komiksový autor Marek Lachowicz. Krom toho, že postavy dvou babiček špionek hojně používal ve svých komiksech, tak především chystá animovaný seriál pro děti.


Ve spolupráci s filmovým studiem Grupa Smacznego má v plánu vytvořit dvacetišestidílný seriál (někde se uvádí i 52 epizod), s epizody po sedmi minutách a s cílovkou osm až dvanáct let, na seriálu pracují už od roku 2015. Hlavní koncepce seriálu má spočívat v tom, že dvě aktivní babičky se budou muset postarat o svou vnučku, stylizace je od té původní z hry, potažmo z komiksů Lachowicze poněkud upravená, nejspíš tak, aby se dalo lépe animovat.


Našel jsem také několik koncept artů a výňatků z produkce seriálu na stránce behance.net. Krom toho jsem také našel pár ukázek z komiksu od Lachowicze, kde právě tyto dvě babičky účinkují. Nebo si můžete prohlédnout jeho DeviantArt.


Otázkou pro Vás je; chcete abych se současnosti některých autorů bývalého pastel týmu věnoval nebo bych měl dát přednost cizím adventurám (jak už jsem dříve sliboval), bez návaznosti na Mateusze a neřešil věci minulé?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama