Analogové hry

Bludiště města Knossos

24. února 2012 v 15:35 | Oqapo

Mateusz zveřejnil svou další "analogovou hru"; Bludiště města Knossos. Zkuste si jí vytisknout a dostat se ze startu nahoře, do středu bludiště, kde je to kolečko (nebo co), tj. cíl.

A ted trochu informací k blogu. Chtěl bych obnovit naše "zvyky" jako Ankety týdne apod. Protože by to zase mělo smysl, teda jestli Mateusz neříká že letos bude víc aktivnější než loni jen tak aby zachránil pár králíčků. Uvidíme...

Úplně první hra

3. února 2012 v 21:19 | Oqapo

Po delší době se zase ozývám, ted nevím jaké i/y napsat :D, protože jsem u prarodičů je tu pomalý internet, neni tu Google Chrome, který by mě opravoval hrubky v textu ale Explorer, který pořád padá :(. A co jsem pro vás přinesl za novinky?

Mateusz napsal na svůj Facebook: "To by jste neuvěřili, co jsem našel!", Matt totiž našel návrhy her ze základky. Dál napsal, že si jen procházel své staré kresby a našel tohle, není si jistý jak se ta hra hraje, ale máme si udělat vlastní pravidla (já si myslím, že je to něco na způsob skákačky), a že by z toho teoreticky mohl udělat skutečnou hru. Chtěl bych k tomu ještě něco napsat ale každou chvíli spadne Explorer. Ještě bych měl napsat, že jako menší (asi před rokem xD) jsem taky dělal takové návrhy her, jestli chcete, zkusím něco vyhrabat a dát to sem :D. Jen my víme proč nechceme aby nám rodiče vyhazovali naše nákresy :F.

No tak, budiš. Napíšu to co si myslím, že na Mateuszově návrhu je. Č.1 je určitě žralok, musíte se vyhýbat žralokovy při jízdě na člunu. Č. 2 určitě meč aby jsme mohli bojovat. Č. 3 sjet pomocí kladky. Č. 4 boj s drakem. Č. 5 myslím, že msuíte přeskočit hroty Č. 6 Boj s bezhlavým rytířem / zombíkem Č. 7 Netuším. Č. 8 Nějak otevřít padací dveře Č. 9 Vyhnout se střelám z tanku Č. 10 Premie (život navíc) Č. 11 To je prázné ne? Č. 12 Zase zomba Č. 13 Taky netuším Č. 14 Zabít toho Budulínka nebo co to je Č. 15 Porazit tříhlavého (?) psa Č. 16 Zdolat horu Midoriama :D Č. 17 Vyhnout se střelám z luku Č. 18 Zničit zlého ducha Č. 19 Vyhnout se té ocelové blbosti co váží 1000 kg Č. 20 Přeskočit tam to takové a dostat další prémií. A jak myslíte, že to je Vy? Napište.

Jinak přibyl další screen z Covert Frontu 4 a podle toho co jsem četl na Mateuszově Facebooku je CF4 dokončen (viz. after I finish it.... d'oh.) Screen najdete tady.

PS. Trochu jsem přemýšlel nad tím, jak může někdo číst články takového outsidera jako jsem já. Taky napište do komentářů :).
 
 

Reklama