Ankety

Anketa týdne #85

18. ledna 2016 v 21:05 | Oqapo
Která forma návodu je pro Vás nejlepší?


Jelikož jsem o víkendu dopsal dlouhý písemný návod na Submachine 10, který jsem dokonce kvůli délce, která přesahuje limit 40 000 znaků musel návod rozdělit na dvě části, tak by mě zajímalo, která forma návodu Vám nejvíce vyhovuje, abych se na ni mohl zaměřit. Ve zkratce videonávod vám přesně ukáže směry, avšak špatně se v něm vyhledává současná situace Vás ve hře a hrozí zde nechtěné spoilery, písemný návod sice složitě popisuje směry, ale dá se v něm vyhledávat, drží ale jakousi celistvost, taháky slouží k co nejbezpečnějšímu usnadnění hry, dobře se v nich vyhledává, ale nejsou v nich popisovány některé akce a manipulace a tak dost lidem nemusí vyhovovat.

Anketa týdne #84

11. ledna 2016 v 17:00 | Oqapo
Jakým způsobem překládat komiksy Daymare Morfs?


Mateusz začal naplno vydávat komiksy Daymare Morfs a tak bych chtěl pokračovat v jejich českém překladu. Minule tu ale byly upozornění na možnost dalšího konfliktu ohledně autorských práv. Je tu tedy otázka na Vás, co s tím? Můžu dál překládat komiksy bez povolení, je to přece jenom webový komiks, otázka je jak moc by to Mateuszovi vadilo, kdyby případně na překlady narazil. Takže bych ho teoreticky mohl kontaktovat a zjednat si povolení, je tu ale pár velkých nevýhod, a ta první je celkové kontaktování a ta druhá je nízká pravděpodobnost výslovného povolení. Třetí možnost, která mi přijde nejednodušší, ale je pro Vás částečně nepraktická, je ta, že bych mohl text z komiksů házet česky do psané podoby a k nim bych připojil odkaz na Mateuszovy stránky s originálním komiksem. Nevím jak se čte komiks s "vyrvanýmy" dialogy, ale možnost to taky je. Samozřejmě, pokud je zde nějaký lepší návrh tak pište do komentářů, je potřeba vymyslet řešení.

Anketa týdne #83

4. ledna 2016 v 21:00 | Oqapo
Který díl Submachine (z hlavní dějové linie) se Vám líbí nejvíc? (k r. 2016)


Vím, že ještě před pěti anketami zde byla úplně stejná otázka, ale podle mého názoru se pohled na hru jako celek nový díl od nového dílu úplně mění, tak jak jste na tom vy? Jinak klasické Mateuszovo shrnutí roku by mělo vyjít zítra.

Anketa týdne #82

28. prosince 2015 v 21:45 | Oqapo
Která z nově objevených lokací v Submachine 10 se Vám nejvíce líbí?


Po roce jsem se rozhodl navráti ankety týdne a trochu oživit blog, snad se to aspoň dva měsíce udrží, přece jenom Submachine 10 vyvolalo spoustu dojmů a otázek a tak budou nápady na nové ankety.

Anketa týdne #81

9. ledna 2015 v 23:15 | Crsod
Jak jste spokojeni s Mateuszovým plánem na rok 2015?


Kdo se ještě nedočetl, co Mateusz na letošek plánuje, přečtěte si článek Mateuszovo shrnutí roku 2014. Já osobně bych preferoval víc novinek oproti bundlům, takže něco mezí líbí se a mohl by být lepší...

Anketa týdne #80

2. ledna 2015 v 12:00 | Crsod
Který díl 'Where is' se vám k roku 2015 líbí nejvíc?


Dva roky nebyla anketa na toto téma, leccos se mohlo změnit, uvidíme...

Anketa týdne #79

12. prosince 2014 v 12:00 | Crsod
Myslíte, že po událostech v Sub9 máme ještě šanci se s Murem a Liz setkat?To, že s největší pravděpodobností v Sub10 budeme manipulovat s časem mi kladlo tuto otázku...

Anketa týdne #78

21. listopadu 2014 v 12:00 | Crsod
Který díl hlavní série se vám k tomuto roku nejvíc líbí?Z nějakého nevyzpytatelného důvodu se kolem Submachine 9 neobjevila tady na blogu zatím žádná anketa. Přitom se mi zdá, že je to jeden z nejzajímavějších dílů. No a tak začneme od začátku. Vždy když výjde nový díl nějaké série, tak by měla vyjít anketa "Který díl se vám líbil nejvíc?", aby bylo vidět jak nový díl zahýbal s pořadím oblíbenosti. Oqapo to nějak zanedbal a tak je tu tahle anketa až teď... po 8 měsících...

Anketa týdne #77

31. října 2014 v 23:05 | Crsod
Vadily by vám souřadnice u teorií?


U teorií zveřejňuji lokaci, ale nikdy ne souřadnice, z jednoho prostého důvodu. V dnešní době si spousta lidí stěžuje na spoilery a tak by se to lidem, co ještě Submachine Universe hráli nemuselo líbit. Avšak, souřadnice by čtenářům překladů umožnili si vrámci teorie lokaci prohlédnout bez sáhodlouhého hledání v seznamu lokací. Jaký je teda Váš názor?

Anketa týdne #76

24. října 2014 v 12:00 | Inirdin
Jak funguje POD systém ze Submachine 6?


Nikdy ze Submachine 6 nebylo úplně jasné jak POD systém funguje, nebo jak by fungoval ve 3D prostoru, co myslíte vy? Dejte vědět o svém názoru v následující anketě (v článku).
 
 

Reklama