Aurora

Aurora 2

8. května 2014 v 15:50 | Oqapo

Návod na Auroru

17. března 2013 v 20:00 | Oqapo
Vstupte do budovy nádraží. Seberte peníze pod lavičkou a přiblížte si okénko. Pak seberte zápalky ze země, promluvte si s obsluhou v okénku a kupte si lístek na vlak. Přibližte si tabuli od okénka napravo, pak běžte zpět a znovu si ji přibližte. Objevil se na ní plakát "Aurora ve 20 hodin". Běžte zpět a přibližte si hodiny, na nichž nastavte osm hodin (malá na 8, velká na 12 pro negramoty co neumí analogové hodiny). Opusťte nádraží a běžte do města.

Seberte pohozený plakát Aurory. Nyní si přibližte řadu budov napravo a vstupte do baru (salónu). Přibližte si klavír napravo, seberte peníze, pikovou kartu, zapněte pásku na klavíru a přenastavte hodiny na osm večer. Běžte zpět a promluvte si s barmanem.

Opusťte salón a běžte do nejvzdálenějšího domu v řadě napravo, kde je plačící slečna. Promluvte si s ní a dejte jí lístek na vlak, ona vám za něj dá druhou pásku do klavíru.

Poté běžte do hotelu. Běžte doleva na recepci a zazvoňte na zvonek, potom běžte zpět a běžte do patra hotelu. Seberte hercovou kartu, peníze a vraťte se na recepci. Dostanete klíč k pokoji, takže se opět vraťte do patra. Přibližte si dveře pokojů a klíčem odemkněte ty napravo. Otevřete knihu a seberte z ní revolver, opusťte hotel.

Nyní si přibližte pravou řadu budov města. Seberte klíč a běžte do budovy uprostřed. Přenastavte hodiny na osm a od obchodníka si kupte niť a střelný prach. Střelný prach skombinujte s plakátem a ten pak s nití, aneb máte domácí granát. Opusťte obchod.

Teď vlezte do budovy nalevo (pošta). Běžte do úschovny a seberte křížovou kartu, teď se vraťte do hlavní místnosti pošty. Přenastavte hodiny na osm a promluvte si s úředníkem na poště. Dá vám telegram, promluvte si s ním ještě jednou. Potom vám dá obálku s penězma pro barmana. Opusťte poštu.

A je nařadě poslední zbylá budova a to ta úplně napravo (šerif). Vstupte. Seberte ze stolu peníze a z police odznak, potom si přibližte celu nalevo. Promluvte si s vězněm a přibližte si zámek, dejte na něj domácí granát a zapalte jej. Vstupte do cely a seberte károvou kartu, nyní máte od každého druhu karet jednu. Promluvte si s vězněm a opusťte šerifovu stanici.

Vraťte se do salónu. Přibližte si klavír a vyměňte pásku v klavíru za tu co máte v inventáři, poté teda zapněte klavír. Běžte zpět a běžte za ženou u barmanského pultu a promluvte si s ní. Pak běžte za barmanem a dejte mu obálku s penězma, které mu posílá úředník. Dá vám klíč o dalšího hotelového pokoje. Běžte opět zpět a přibližte si stůl nalevo. Promluvte si s karbaníkem a řekněte mu, že chcete hrát. Vyměňte si své karty za balíček, který jste posbírali. Vyhráli jste v kartách. Teď běžte před východ salónu a kupte od chlapíka klíč. Opusťte salón.

Vraťte se do patra hotelu. Otevřete si zbylí pokoj klíčem, který vám dal barman. Přibližte si truhlu a použijte další klíč. Seberte kola z truhly a opusťte hotel.

Vraťte se k nádraží a přibližte si stodolu nalevo od nádraží, odemkněte ji posledním zbylím klíčem. Seberte kola z inventáře a připevněte je k dresíně. Je čas odjed dresínou. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Návod na Auroru 2

3. října 2011 v 20:15 | Oqapo

Kapitola 1: Starý přítel

Běžte do Northam Journal a novinářovi dejte Pinkertonovu byznys kartu. On vám dá papírek ten si prohlídněte a běžte do domu naproti. Promluvte si s Mary a ze skleněné vitríny seberte papírek. Ted běžte za dům kde je Mary, klikněte na nástěnku, a nyní zjistíte že vás někdo sleduje (fakt bomba na začátek). Ted si promluvte s Mary.

Kapitola 2: Ztráty a nálezy

Vejděte do domu, podívejte se ke dveřím kterýma jste vstoupili a ze stojanu na deštníky seberte paklíč, běžte po schodech nahoru a paklíčem otevřete dveře. Otevřete krabičku která se nachází vedle lampy a klikněte na ni. ŽÁDNĚ MÍSTO K ÚTĚKU. Běžte zpátky dolů po schodech, promluvte si se starou paní dejte jí doláč , ještě jednou si s ní promluvte a opustte tento dům.

Vstupte do železniční stanice a promluvte si s průvočím a Pak s Ballardem, ten vám dá neviditelný inkoust, tím něco napište na papírek co jste vzali u Mary a odejděte ze stanice.

Kapitola 3: Čas je klíčem

Běžte blíž k domu, z terasy domu seberte "gate fastener" a petrolejovou lampu. Zapalte lampu pomocí sirek. Běžte za dům, u plotu seberte laso a "gate fastener" otevřete dvířka do sklepa. Tam seberte kovadlinu a postroj. Běžte ke studni, spojte kovadlinu s postrojí a to dejte na velkou uřízlou větev. Spojte laso a lampu, ty dejte do studny a jděte tam. Ted běžte chodbami dokud nenarazíte na poklop, tím vylezte.

Běžte do budovy nalevo. Přibližte si stůl, napište něco do knihy neviditelným inkoustem, otevřete šuplík a otevřete hodinky které jsou v něm a seberte papírek s kodem. Prohrabte tu hromadu knížek co jsou vedle stolu a najděte v nich knihu Aurora Borealis, otevřete ji a seberte z ní ten amulet či co to je. Ted běžte do prostřední budovy, přibližte si hodiny, dejte do hodinového kyvadla amulet a rozkývejte ho, hodiny se vám otevřou a z nich seberte náboje. Ted běžte do poslední budovy a z přibližte si kus podlahy, dejte pryč desku a seberte tu podlouhlou krabici, otevřete jí pomocí kodu který naleznete na jednom z papírků (mohli jste si všimnout že kod je v azbuce). Z krabice seberte pušku a do ní dejte náboje, na zed vedle kostry napište zase nějakou blbost neviditelným inkoustem a opustte tohle zatuchlé, smradlavé místo.

Kapitola 4: Studené léto

Promluvte si s Ballardem. U pošty seberte laso a běžte po žebříku do patra salonu, puškou rozbijte zámek a pomocí lasa vyšplhejte až na úplný vrch salonu. Vytáhněte pušku a jde se vyhlížet nějakého toho debila co nás sleduje. Ale co to co za k*rvy je to za Ballardem?! OH SHIT, a jsme postřeleni.

Už jsme se probudili, je noc, vstupte do pošty, koukněte se na dopis od Mary a KONEC!

Aurora 2

3. října 2011 v 18:26

No Pane Skutník, konečně! Aurora byla dodělaná v Květnu a koukněte se - vyšla o skoro půl roku později.... Zatím jsem jí nehrál, co nejdřív přinesu čerstvé informace!

Takže aktuální informace jsou tady....! Aurora 2 se zdá býti dost strašidelná, totiž stále přesně nevíme co člověk který si přezdívá "Aurora" je vlastně zač. Ale někdo nás sleduje, že by to fakt byl Aurora? Uvidíme, totiž v tomto díle cestujete různými místy a já jsem zatím ve městě Summer Town, které vypdadá jak město duchůůůů. Bojim, bojim...

OK, hru jsem dohrál... a je teda skvělá, dal jsem ji bez návodu! A kdo nebude vědět jdu psát návod!

Aurora 2 je hotová!

1. dubna 2011 v 18:03


Mateusz je nemocný. Auroru 2 dokončil, není to nic nového. Jenom jsem si neudělal čas napsat článek. Oznámil to na Facebooku ve Středu 30. 3. Zatím tato hra nemá datum vydání, no uvidíme, třeba to příjde tak náhle jako Submachine 7, tomu se říká náhlý jako průjem :D. Auroru opět graficky spracoval Krzysztof Poznański. Vraťme se opět k Mateuszovi nemoci. Tvrdí že jeho nemoc není leda-jaká, jako třeba rýma nebo kašel. Prý ho bolí kůže a svaly na celém těle, potom napsal že už ho nebolí kůže ale klouby. To očividně není pohádka. Také psal že vždy když je nemocný nebo má horečku, tak dostane nějaký skvělý nápad na komix. Každopádně Auroru dokončil takže může odpočívat, no aby nemusel ještě za nemoci kreslit komix, aby náhodou nezapoměl ten skvělý nápad.

Již brzy - Další westernové dobrodružství od Pastel Games! Aurora 2!

11. února 2011 v 13:08

Brzký Screen.


Pěkně nakreslený!Že by textura od oken? Pravděpodobně.

Aurora

27. listopadu 2010 v 17:03 | Oqapo

Aurora

27. listopadu 2010 v 2:19
Aurora

Divíte se co píšu o půl třetí ráno. Trochu jsem ponocoval a prohledával facebook. Všem se moc omlouvám! Aurora již vyšla dřív, ale nedostal jsem žádné informace o zveřejnění. Ani na facebooku Skutníka, ani na facebook stránce Pastel Her. No aspoň máte co o víkendu hrát, vyšel Sneak Thief 2 (odkaz pod obrázkem). No tak ST2 je velmi jednoduchá takže to vám zabere celou sobotu, ne :D dělám si srandu, já jsem to udělal za 3 minuty bez návodu, a co se týče Aurory, skvělá hra pro milovníky westernových filmů, jedním okem jsem se na to koukl, a vypadá to celkem složitě, takže pište nějaký komentáře, nebo něco ať mám zítra (v sobotu) co dělat, no vlastně to už jse dneska :D. Have a nice weekend.

Již brzy - Nová hra od PastelGames! Aurora!

16. listopadu 2010 v 15:41
Zatím je jen jeden screen až bude další, tak přidám

 
 

Reklama