Covert Front 1: All quiet on the covert front

Překlady z Covert Frontu 1

31. března 2013 v 16:00 | Vera M, Oqapo
Instrukce

V červenci minulého roku se v Berlíně konala přísně tajná konference pod názvem "Vědomosti pro vítězství". Přes dvě stě specialistů z celé země a ze všech představitelných oborů se sjeli do hlavního města. Nicméně, naše zdroje nám řekli, že po konci konference 96 účastníků, kteří měli odjet z Berlína, nikdy nedorazili do cílového místa. Mezi nimi byli specialisté v chemii, fyzice, mechanice, inženýrství, lingvistiky a jeden filozof z Heidelbergské univerzity.
Pokusy najít je selhaly. Krátce poté, naše vlastní Hlavní velitelství Tajné služby ztratilo kontakt s agenty v terénu, kteří pátrali po pohřešovaných vědcích.
Během posledního roku Němci rozmístili nové zbraně na celé Západní frontě. IAGH předpokládá, že tato dvě fakta spolu úzce souvisejí.

Intro

1901

Francouzský premiér zabit!

Francouzská obvinění?
Nepřijatelná - prohlásil německý velvyslanec

Mobilizace!

Německé ultimátum neakceptováno!

Guerre

Wojna

Krieg

VÁLKA!!

1904

Zpráva (v intru)

Od: Hlavní velitelství Tajné služby
Pro: Agent v terénu M-24-7-69 "Kara"
Krycí jméno mise: Burgundská princezna
IAGH ztratil kontakt s agenty v terénu pátrajícími po pohřešovaných vědcích.
Karl von Toten sledován, současná poloha: Bavorsko/4546/890/202
Cíle: Prohledat von Totenův dům. Najít subjekt a zjistit, co přesně chystá.

Kara při jízdě autem

"Rychle, zhasněte světla!"

Kalendář

Srpen
4
1904
čtvrtek

Vzkaz pro komorníka

Milý Manfrede,
děkuji ti za připravení mého kufru a polní uniformy. Jak víš, zítra odjíždím do hlavního města. Slavnostní večeře se bude konat ve čtvrtek, takže můžeš očekávat můj návrat v pátek v noci.
Karl von Toten

p.s. ta trubka ve skladu opět teče. Připravil jsem pumpu, ale nemohl jsem najít hadici. Používal jsi ji? Prosím, postarej se o to.

Deník v pracovně


Červenec 4. 1903
Netušil jsem, že císařův rozkaz by mohl mít takový význam ten den, kdy K přišla do mé pracovny.
Dnes vím mnohem víc. Je to neuvěřitelné. Jsme na okraji významného objevu.
Dnes dostávám nejdůležitější část prototypu. Nyní budu moci konečně začít s testováním. Myslím, že mě dostala atmosféra konspirace a záhady.
Začínám dávat větší pozor na Manfreda. On

Návod na Covert Front 1

22. dubna 2010 v 22:48 | Oqapo
Běžte doprava, seberte hadičku ležící nalevo pod keřem a z krabice nalevo od sochy seberte nůžky, pak se vraťte ke dveřím a běžte doprava. Přibližte si elektrické pojistky, které jsou zarostlé keřem a přecvakněte je nůžkami. Vraťte se ke dveřím a otevřete dveře.

Přibližte si obraz s ženou napravo a zapamatujte si čas, který je za ženou na hodinách (2:35 - malá ručička na 2 a velká na 7). Běžte do druhých dveří nalevo. Jste v jídelně, na hodinách nastavte čas, který je na obrazu ženy a vezměte si z hodin klíček. Pak běžte do místnosti nalevo - kuchyně. Z krbu seberte zápalky a z jednoho šuflíku cepín. Nyní se vraťte na chodbu, a přibližte si dveře komory pod schodištěm. Cepínem odemkněte visací zámek, poté vejděte do komory. Tu seberte páčidlo, a běžte před dům a pak nalevo od hlavních dveří. Zde si přibližte levý roh, je tam poklop, který musíte páčidlem odklopit. Poté vstupte dovnitř, otočte ventilem a vraťte se do kuchyně domu. Odtud běžte doleva - do sklepa. Jděte točitým schodištěm dolů a až budete ve sklepě, rozsviťte si vypínačem napravo. Hadičku, kterou máte v inventáři připojte k čerpadlu pod vypínačem a vodu odpumpujte. No a můžete sebrat klíček v levém rohu.

Teď běžte do druhého patra domu. Jděte do prvních dveří nalevo. Seberte z nočního stolku za postelí knihu. Můžete se vrátit do chodby druhého patra. Nyní vejděte do dveří napravo, které si nejprve odemkněte klíčem, který jste našli ve sklepě. Jste v knihovně. Knihu, kterou jste vzali z nočního stolku, dejte do mezery mezi knihami v nejspodnější poličce knihovny. Teď musíte povytáhnout z poliček všechny knihy se symbolem orlice. Jsou dvě, jedna je na nejhornější poličce, a jedna je v druhé poličce od spoda. Až je budete mít všechny povytáhnuté, otevře se vám tajný vchod, do něhož vstupte. Vezměte si podivný objekt ze stojanu napravo a přibližte si zamčenou vitrínu u dvěří (spíš východu z místnosti) a seberte z ní prsten se znakem orlice.

Jděte na chodbu spodního patra domu. Jděte rovně chodbou a přibližte si podivné tlačítko nalevo od obrazu Karla von Totena. Přibližte si to 'tlačítko' a dejte do něj prsten. Obraz s komodou odstoupí a objeví se další tajný vchod. Vstupte do něj! Sejděte po žebříku dolů, zapalte lampičku pomocí zápalek. Seberte ze země pojistku a pokračujte doprava a pak ještě jednou. Dejte pojistku do stroje a stlačte páku. Pokračujte doprava a zničte mříže pomocí páčidla a pak vlezte do místnosti ke které jste rozbili mříže. Otočte se a zapalte sirku zápalky. Pokračování příště...

Covert Front 1: All quiet on the covert front

28. prosince 2009 v 21:54 | Oqapo

 
 

Reklama