Covert Front 2: Station on the herizon

Překlady z Covert Frontu 2

31. března 2013 v 21:00 | Vera M
Instrukce

V červenci minulého roku se v Berlíně konala přísně tajná konference pod názvem "Vědomosti pro vítězství". Přes dvě stě specialistů z celé země a ze všech představitelných oborů se sjeli do hlavního města. Nicméně, naše zdroje nám řekli, že po konci konference 96 účastníků, kteří měli odjet z Berlína, nikdy nedorazili do cílového místa. Mezi nimi byli specialisté v chemii, fyzice, mechanice, inženýrství, lingvistiky a jeden filozof z Heidelbergské univerzity.
Pokusy najít je selhaly. Krátce poté, naše vlastní Hlavní velitelství Tajné služby ztratilo kontakt s agenty v terénu, kteří pátrali po pohřešovaných vědcích.
Během posledního roku Němci rozmístili nové zbraně na celé Západní frontě. IAGH předpokládá, že tato dvě fakta spolu úzce souvisejí.

Papír pod mechanismem mříží

He (helium)

Fyzikální vlastnosti
Hustota v plynném skupenství (0 °C, 101,325 kPa) 0,1786 g/L

Bod tání: (při 2,5 MPa) 0,95 K (-272,2 °C, -458,0 F)
Bod varu: 4,22 K (-268,93 °C , -452,07 F)
Kritický bod: 5,19 K, 0,227 MPa

Tavné teplo: 0,0138 kJ mol-1
Výparné teplo: 0,0829 kJ mol-1
Tepelná kapacita: (25 °C) 20,786 J mol-1 K-1

Papír před vchodem do bunkru

denní hlášení č. 126/1

ve službě: M20
čas: 8 ráno - 16 odpoledne
objekt: Karl von Toten

8 - 8:15 toaleta
8:30 - snídaně
9 - 13:30 - práce v laboratoři
13:40 - Objekt opouští dům. Převzal M22 na venkovní hlídce,

poznámka: objekt udržuje dříve pozorovanou denní rutinu. Nedostatek neočekávané činnosti. Dnešní dokumenty objektu okopírovány a přiloženy,

16:00 - pozorování převzal M21,

Dopis v centrální místnosti

Katia von Bonen
Zigfriedstrasse 27
31-920 Zurich

Nejdražší Katio,

Nevím, kde začít. Během posledních několika měsíců jsem se dostal dál, než jsem si vůbec dokázal představit. Mé výzkumy jdou za hranice vědy. Mám pocit, že mých 20 let zkušeností se během sekundy proměnilo v nic. Z univerzitního vědce se mění v šamana používajícího síly, kterým pořádně nerozumím. Zabývám se tu obrovskými silami, má práce nesměřuje k pochopení přírodních sil, vede k naprosté kontrole nad nimi. Mí dohlížitelé nedokážou porozumět možnostem, které máme a mám pocit, že


Zpráva v místnosti s přehrávačem

11:28
/Někdo vchází do domu. Kód červený//
//
//

Kařino hlášení

od: Agent v terénu M-24-7-69
pro: IAGH

nešifrované spojení.
Mise /konec, důkazy shromážděny;

stopy zápasu nalezeny v sídle objektu.
Poloha zůstává neznámá.

Objekt byl pod stálým sledováním. Pozorovatelé neznámí. Shromážděna data.

Kontakt - 23S-45W

Složka na posteli

3. července 1903

Konečně sám. Manfréda nepočítám. Nejsem zvyklý pracovat v týmu, zvlášť ne v tak velkém. Jsem rád, že K rozhodla změnit způsob naší spolupráce. V několika dnech bude prototyp instalován v mé laboratoři. Budu moci začít pracovat. Během těchto několika týdnů po konferenci nedokázali mnoho. Každý válečný stroj, který jsme vytvořili, se během mrknutí oka rozsypal v prach. K připustil, že se musíme zaměřit na mikro-měřítko. Pokud budeme prototyp používat správně, jediná věc, co nás bude omezovat, bude naše fantazie.

17. října 1903

Hotovo. Má očekávání byla správná. Byl jsem schopen vytvořit známou formu hmoty, která se vymyká známým fyzikálním zákonům. Čekám na konečný důkaz z Císařského institutu chemie. Pokud testy ukáží pozitivní výsledky, znamená to, že nám prototyp umožní vytvořit mnohem víc než jen nové typy zbraní.

1.listopadu 1903

Pro: profesor Karl von Toten;
Císařský institut chemie

Vážený pane profesore,
Vzorek který jste nám poslal byl detailně analyzován, jeho fyzikální a chemické vlastnosti ukazují, že se ve skutečnosti jedná o atom helia. Nicméně, jak bez nejmenších pochyb dokázali vědci Norman Lockeyer a Edward Frankland - helium se v přírodě nevyskytuje v pevném skupenství.

Vytisknutá hesla

heslo pro týden 17:
38027564

heslo pro týden 18:
(náhodné osmi-ciferné číslo)

Na počítači

tr-p-bl

U poklopu

Kara: "Je to zamčené zvenčí."

Na snímku

cam5//4/8/1904/11:43

Před autem

Řidič: "Dejte mi všechny důkazy, Karo."

Lístek od řidiče

Zurich
kontaktujte agenta v terénu
pokračujte

Návod na Covert Front 2

29. prosince 2009 v 21:39
Rozsviťte si sirkou, vždy když vám zhasne tak se nebojte použít další, máte nekonečno. Běžte 5x rovně, a zastrčte tři vystrčené cihle. Běžte doleva a stáhněte páku na stroji, na stroji je modrý odporník. Běžte 2x doprava a potom do otvoru. V rozcestí běžte doprava, doleva a vemte modrý odporník, který leží na zemi. Teď běžte zpět na rozcestí a doleva, doprava, doleva a klikněte na páku. Vraťte se na start a běžte rovně a 3x doprava. Jste na rozcestí kanalizace, běžte 3x doleva a seberte pojistku. Běžte zpět na rozcestí kanalizace, a běžte 2x rovně a seberte filmovou roli 2. Běžte zpět na rozcestí kanalizace. Potom doprava, 3x rovně. Běžte do prvního pravého otvoru, na poličce je kabel, seberte ho. Teď běžte do horvního pravého otvoru. Na baru je kousek drátu, vemte ho. Běžte doleva a z nářadnické krabice vemte šroubovák. Přibližte si stroj, odšroubujte jeho poklop, a do dolní části stroje, dejte odporníky a do zbylého dejte kousek drátu. Do horní části dejte pojistku. A zatáhněte za páku. Běžte do levého horního otvoru. Přibližte si stroj (ten vedle klávesnice) a odšroubujte mu poklop, a do stroje strčte kabel. Klikněte na send. Na levém stroji zmáčkněte šedé tlačítko. Vytiskne se vám zpráva. Koukněte se na ní a opište si kód. Běžte do prostředního otvoru. Přibližte si zámek, do kterého musíte napsat kód. Každé tlačítko dělá jiné číslo, vyskoušejte všechna tlačítka a zapište si na papír jaké tlačítko dělá jaké číslo. Potom napište kód který jste si opsali ze zprávy. A potvrďte nejspodnějším tlačítkem, vstupte do odemčené místnosti. Seberte další filmovou roli. Teď běžte do místnosti která je naproti odemčené místnosti. Zmáčkněte na tlačítko stroje z filmovou rolí a seberte filmovou roli. Do stroje který přehrává filmové role dejte filmovou roli 3. Všiměte si jak popravčí nese helmu (použivaná k smrtelným trestům) do odemčené místnosti. Má otevřený výtah, protože na pozadí když nese helmu do skladu (odemčené místnosti) tak za ním jsou čtyři kola nastavena tak aby otevřeli výtah. Nastavte kola tak aby byla stejná jako na filmu. Doporučuji si udělat screenshoot pomocí Ctrl + PrtScn Sys Rq, a vložit pomocí Ctrl + V do malování nebo Microsoft Word. Až to budete mít seberte přehrávanou filmovou roli a běžte již do otevřeného výtahu (6x go back, 2x rovně, doprava, rovně). Zmáčkněte na pravý bok výtahu, a tam zmačknete tlačítko. Do otevřeného okna auta dejte všechno co máte. Osoba vám dá lístek. Koukněte se na lístek a konec!

Covert Front 2: Station on the herizon

29. prosince 2009 v 20:22 | Oqapo

 
 

Reklama