Covert Front 3: Night in Zurich

Překlady z Covert Frontu 3

3. dubna 2013 v 13:00 | Vera M
Dokument sebraný z novin

Od: Hlavní velitelství Tajné služby
Pro: Agent v terénu M-24-7-69 alias Kara

Výsledky pátrání zůstávají nejasné. Práce pohřešovaných vědců neznámá. Důvod von Totenovy samostatné práce neznámý. Nevíme, kdo pozoroval profesorův dům. Naše zdroje odhalili, že německá tajná služba intenzivně pátrá po von Totenovi.
Mise:
-najít von Totena a výsledky jeho práce - najít důkazy kdo pozoroval jeho dům. - bližší instrukce ve skřínce. Vlak do Vídně. CII.

Zřízenec u čekárny

"Jen s platnou jízdenkou, madam."

Adresa hotelu

Od: Hlavní velitelství Tajné služby
Pro: Agent v terénu M-24-7-69 alias Kara

Hotel Altstadt (staré město)
Thyrmand Strasse 6
pokoj 13


Osoba v krámku se suvenýry


"Jediné, co nám tu v tuto dobu zbylo, jsou tyhle nože a pár pohlednic."

Kara na rozcestí

"Zpátky k nádraží - příliš riskantní..."
"Staré město - žádný důvod jít tam"

Konverzace s recepčním

Recepce: "Dobrý večer. Jak Vám mohu pomoci, madam?"
Kara: "Dobrý večer. Chtěla bych si pronajmout pokoj 13. Je volný"
Recepce: "Nemáme pokoj 13. Nenašla byste ho v žádném hotelu, madam."
Kara: "..."
Recepce: "Místo toho Vám mohu nabídnut pokoj 12 nebo 14. Oba jsou volné."
-

Kara: "Promiňte, mohu vyměnit pokoje?"

Recepce: "Zajisté, madam."

Lístek v Bibli


(pěticiferný kód)


Agent K-23-15-8 je nezvěstný

Od: Hlavní velitelství Tajné služby
Pro: Agent v terénu M-24-7-69 alias Kara

Agent K-23-15-8 je nezvěstný. Poslední zpráva obdržená před zmizením:
Začátek citace:

Našel jsem je.

Konec citace.
Kontakt ztracen poté co agent vešel do Curyšské Hlavní knihovny. Jeho knihovní identifikace: 32158
Prozkoumejte knihovnu.
Konec.

Kara v knihovně

"Kniha vypůjčovatelů - Nemám čas tohle pročítat."

Dokument z knihovny

číslo klienta:
32158

poslední půjčená kniha
Newtonova biografie
od Maxe Plancka
vydána v 1878

vrácena:
ano

Noviny

Neformální konference se konala 3. května tohoto roku. ... Jediným organizátorem setkání byl Isaac Newton. ... Nebyli jsme schopni zjistit důvod této konference. ... Jeden z nejlepších fyziků, Karl von Toten, byl rovněž přítomen. ... Je to první krok k vytvoření mezinárodního vědeckého výboru? ... Konala se v naší Hlavní knihovně.
Popisky fotek v novinách:
Isaac Newton pozval některé z nejvýznamnějších lidí vědy.
Karl von Toten zachycen při příchodu do knihovny.

Kara u symbolu

"Myslím, že jsem ten symbol už někde viděla."

Po souboji

Nikolai: "Tak, agentko Karo, konečně se setkáváme."
Kara: "A kdo jste vy?"
Nikolai: "Jsem Manfred Nikolai."

V cele

Nikolai: "Takže jste se konečně rozhodla se mnou mluvit."
Kara: "Jakou mám možnost..."
Nikolai: "Karo, víte, kdo jsem?"
Kara: "Jste von Totenův komorník."
Nikolai: "Pravda... Kromě toho jsem šéf Císařské tajné služby."
"Tak, Karo, zavedla jste nás takhle daleko, za to jsem Vám vděčný."
"Ale je tu malý problém."
"Už jsou pryč."
"Víte kde...tahle organizace drží von Totena?"
Kara: "Ne."
Nikolai: "To jsem si myslel. Je v Lisabonu, to Vám mohu říci..."
"...protože odsud neodejdete nijak brzo."
"Jedna věc mě udivuje."
"Vy ještě nemáte sebemenší potuchy s čím se tu zabýváte."
"Von Totenův objev je víc než jen zbraň."
"Je to klíč k vládě nad světem a já ho získám, ať už je to cokoliv."
Kara: "Vy jako Německo, nebo Vy jako Manfred Nikolai?"

Lístek

Dostaň se sakra co nejdřív ven. Nemůžu ti pomoct aniž bych prozradil své krytí. Pokud zvládneš utéct, je tu letadlo čekající na nedalekém letišti.

Později, toho rána

Nikolai: "Natankujte mé letadlo."
Voják: "Kam máme namířeno, pane?"
Nikolai: "Do Lisabonu... jak jsem plánoval."

Překlady kapitol

KAPITOLA 1 - Nádraží
KAPITOLA 2 - Konspirační byt
KAPITOLA 3 - Knihovna
KAPITOLA 4 - Chycena
KAPITOLA 5 - Letiště

Návod na Covert Front 3

1. dubna 2010 v 23:02 | Oqapo
Nádraží

Běžte doleva klikněte na chlápka z novinami, ten je položí a vy je vezměte. Klikněte na noviny a seberte peněženku a list papíru. Běžte doprava až narazíte na dveře a vejděte do nich. Běžte doleva a do zadních dveří. Klikněte do první budky zprava a tam si kupte jízdenky (kliknutím na jízdenku a Buy). Potom běžte zase tam kde jsou přední a zadní dveře, potom zase doprava, do dveří, zase do dveří a jste v čekárně. Klikněte na dveře vpravo, potom běžte doprava. Klikněte na skříňku v první řadě šestou (102). Zadejte 2340 a klikněte na tlačítko z tečkou. Seberte věci ze skříňky. Běžte zpět do čekárny, dveřmi vlevo vyjděte zase ven, k chlapovi se zavadli. Potom doleva, zase do horních dveří. Potom klikněte do druhé budky. Kupte nožík. Běžte zase tam kde jsou dolní a horní dveře a běžte do dolních. Teď jste v jídelně běžte do zadních dveří vlevo. Vstupte do bílých dveří. Jste na toaletách. Běžte na pravou toaletu. Běžte nahoru. Pomocí nožíku odšroubujte dřevěný poklop. Běžte do něho.

Bezpečné místo
Běžte do dveří v baráku který máte před sebou. Klikněte na muže, na jeho krk. Teď klikejte na dvoj-šipku jak to nejvíc jde. potom si kupte klíček k pokoji 14. Běžte po schodech a najděte pokoj 14. Přibližte si postel. Kliněte na knihu (bibli), listujte až uvidíte lístek to číslo které na tom lístku bude vytočte v telefónu, otevře se tajná chodba ve skříni do zazděného, bývalého pokoje 13. Vejděte do skříně,a klikněte do pravého šuplíku. Seberte z něho malí klíček. Potom otevřete kartónovou krabici a seberte z ní velký klíč. Poté klikněte na postel. Potom za ní. Malí klíček strčte do stroje nalevo od zrcadla, a klíčem otočte. Potom do stroje dejte i velký klíč a také jim otočte. Teď běžte doleva. Klikněte na stroj u židle. Klikněte na stroj u židle a zadejte tam M-24-7-69. Teď zmáčkněte potvrzovací tlačítko. Stroj vytiskne další papír. Teď vyjděte z pokoje. A vyjděte před hotel. A teď běžte do ulice napravo. Klikněte na levé dveře. Vezměte noviny a pomocí nich rozbijte okno. Otevřete.

Knihovna

Běžte doprava, potom do dveří před sebou. Otevřete branku. A teď otevřete šuplík a seberte klíč z něho. Na šuplíku je další stroj. Zadejte do něho 32158 a zmáčkněte potvrzovací tlačítko. Vyjede lístek, seberte ho. Běžte zpět do tajemné chodby. A běžte do otvoru napravo, jděte ještě rovně. Běžte do prostředních dveří. Klíčem odemkněte mříže. Běžte do archívu N. Otevřete pátou skříňku první řady od hora. Ve skříňce vemte papírek NE. Běžte zase tam kde jsou tři dveře a běžte do těch levých klikněte na schránku záhadného stroje. Do otvoru schránky dejte papírek NE a zmáčkněte potvrzovací tlačítko. Z otevřeného stroje vezměte knihu. Listujte tou knihou až narazíte na fotografií. Běžte zase ke třem dveřím a běžte do těch pravých. Uvidíte stroj, přibližte si ho. Sjeďte dolů z třetí pákou od leva. Vezměte šesté noviny od leva. Přečtěte si ty noviny. Klikněte na chlápka z kufrem. Běžte zase ke třem dveřím. Klikněte na znak který byl i na chlápkovým kufru. Potom následuje boj. A Kara je zatčená.

Vězení
Klikněte na obraz chlápka který vás zajal. Zase posunujte dvoj-šipkou jak to nejvíc jde. Klikněte na postel. Teď klikněte na železa postele. Ulomte poškozenou železnou tyč. Až ji ulomíte vezměte jí. To tyč kterou jste právě ulomili ulomte tu další tyč. Teď zmáčkněte na železa u mříží. A vypáčte další dvě tyče. Teď běžte k oknu a seberte vzkaz. Teď běžte doprava uvidíte prázdnou popraskanou zeď. Zobrazte si dolní prasklinu. Vezměte jednu tyč a zabodejte se jí do zdi. Teď si zobrazte horní prasklinu. Vezměte další tyč a zase se zabodejte. Teď si zobrazte horní roh a tam uvidíte další prasklinu, Vezměte další tyč a zabodejte se do zdi. Teď si zase zobrazte roh a poslední prasklina se skrývá nad mřížemi, ale je hodně malá. Přibližte si jí a zase se zabodejte do zdi. Kara pomocí tyči vyleze nahoru a až přijde hlídač skočí na něho a uteče.

Přistávací plocha

Teď se vám zobrazí město klikněte na dům který stojí napravo. Ještě jednou na něho klikněte. Teď klikněte na rýnu a Kara po ní vyleze a vleze do domu. Na stroji zmáčkněte levou páku. Pak i pravou páku. Tím se vám rozsvítí přistávací plocha. Vyjděte z domu ven. 2x klikněte na letadlo. Na pravo od vás stojí malá páka, zmáčkněte ji. Teď opusťte letadlo. Musíte letadlo odbrzdit pomocí odebrání zabrzďovacích kostek. Teď musíte roztočit vrtuli. Nastoupit a kliknout na velkou páku. Vyletíte, a to je konec

Covert Front 3: Night in Zurich

29. prosince 2009 v 20:27 | Oqapo

 
 

Reklama