Daymare Town

Daymare Mini Bundle!

18. února 2015 v 15:30 | Crsod

Koupit

Je to tady! První slibovaný Bundle Mateusze Skutníka. Ke koupi nepotřebujete PayPal, stačí vám kreditní karta. Bundle obsahuje všechny vydané DMT minihry; Where is 2010?, Daymare Invaders, Daymare Kite a Daymare Cat a to celé jen za 2 dolary, Horste to je neuvěřitelné.

Jak by vypadal Daymare Town, kdyby byl kreslený vodovými barvami

30. května 2014 v 19:15 | Oqapo

Daymare Kite

4. května 2014 v 13:45 | Oqapo

Daymare Town 3 HD

17. února 2014 v 15:30 | Oqapo

Kromě toho Mateusz oznámil, že se Submachine 9 dočkáme již přiští měsíc.

Daymare Town 4

12. září 2013 v 16:00 | Oqapo

Návod na Daymare Town 4

11. září 2013 v 17:00 | Oqapo

Tento návod neobsahuje peníze (spotted pebble) ani věci nepotřebné k dosažení cíle hry. Návod počítá s tím, že si každý najde své podle libosti.

Moře prachu
Běžte na pravou stranu pustiny a poté ke zřícenině. Vstupte do obloukového vstupu a sejděte po schodech dolů. Seberte ozubené kolo (cog wheel) a vraťte se zpět ven. Z pilíře na levé straně zříceniny seberte žárovkovou pojistku (bulb fuse). Vraťte se zpět na začátek pustiny a běžte pro změnu doleva.

Postupujte dál až k rozcestí, kde si vyberte cestu napravo. Jděte dál dokud nedorazíte k bráně od ní běžte napravo a přibližte si tmavé místo pod plošinou. Zde by jste měli najít další ozubené kolo. Teď se vraťte na rozcestí a vyberte si cestu nalevo.

Dům draka
Postupujte až k domu draka a vstupte do něj. Otočte se a seberte batoh (backpack), do nějž můžete ukládat věci, které se vám nevejdou do kapacitně omezeného inventáře. Otočte se zpět a jděte po schodech nahorů. Poté jednou po žebříku, z parapetu okna seberte kličku (crank) a jděte dál po žebříku nahorů.

Tady se otočte, z římsy místnosti seberte sirky, klikněte na kruh před vámi, do jehož mechanismu dejte ozubená kola (cog wheel). Pak odsuňte křešlo a do díry pod ním dejte kličku (crank), která otočí ozubenými koly a otevře bránu u rozcestí dole. Běžte k bráně.

Moře prachu II.
Vstupte do otevřené brány. Na zemi je zaklíněný zvon (bell), pomocí kladiva (hammer) ho povolte a seberte. Teď se vraťte ke zřícenině na druhé straně pustiny. Přibližte si pravou stranu zříceniny a na provaz zavěste zvon (bell). Do zvonu klepněte kladivem (hammer) a přijede pro vás výtah. Vstupte do výtahu a sjeďte dolů.

Chaluhová propast
Běžte po provazovém mostě až k pevině a odsud běžte doprava. Vstupte do domku uprostřed. Zde dejte žárovkovou pojistku (bulb fuse) a stiskněte páku. Teď běžte do domku, který stojí dole a je druhý zprava. Zde zatáhněte za lanko visící ze stropu a vejděte do otevřeného tunelu dolů, z toho seberte první pojistku (fuse). Nyní běžte do domku, který je první zleva nahoře. Seberte odsud skamenělý chleba (fossilized bread roll) a opusťte dům.

Teď běžte doprava a klikněte na temnou část napravo, za zřícenými domky. Je tu podivné stvoření naříkající "nemůžu... dosáhnout... na kámen...", dejte mu zkamenělý chleba (fossilized bread roll) a on vám dá něco na oplátku - řídící kolo (control wheel).

Pokračujte pětkrát doprava, skrz temný průchod. Zde je ropná pumpa, otevřete její dvířka a dejte do ní pojistku (fuse), pumpa začne pumpovat. Nyní se vraťte čtyřikrát doleva a vstupte do jediného domu který tady je. Běžte doprava a ke stroji přidělejte řídící kolo (control wheel). Otočte jim, běžte před dům a běžte po směru sypajícího se písku.

Mlhavý příkop
Běžte po směru trubek. Z rezu seberte ocelovou trubičku (steel pipe) a pokračujte směrem vpřed. Klikněte do prostředa pustiny za trubkami a seberte křišťálovou kouli (crystal ball) a vraťte se zpět k trubkám. Zde pokračujte až ke konci trubek, pak pokračujte dál doprava, což vás dovede na další pustinu. Běžte napravo, přibližte si lebku a z ní seberte minci (charon coin). Běžte zpět a tentokrát nalevo.

Úl mlhových lidí
Běžte do hlavního úlu do vstupu uprostřed. Vyjděte nahorů a k obrovskému klaksonu přidělejte ocelovou trubičku (steel pipe). Potom běžte opět před vchody a vstupte do vchodu napravo. Jděte třikrát nahorů až k uzkému vstupu, tam vejděte. Podívejte se do úst sochy a seberte druhou minci (charon coin).

Vraťte se před úl a běžte do úlu za hlavním úlem. Jeho vchod je zadělaný dřevem, rozbijte ho kladivem (hammer), vstupte a jděte po schodech nahorů. Seberte nůž z pravé strany místnosti a vraťte se na místo, kde jste přišli z chaluhové propasti.

Mlhavý příkop II.
Akorát, že teď běžte doleva a pak zase doleva. Běžte podél zničeného vedení elektřiny, poté si přibližte mrtvé monstrum napravo. Z úst mu seberte poslední minci (charon coin), z čela čakru (chakra) a podívejte se i na zadní část mrtvého těla, na kterou použijte nůž k vyříznutí pojistky (fuse).

Poté se vraťte, pokračujte podél zničeného vedení a přibližte si věc v mlze napravo. Je to další pumpa, tak do ní opět dejte pojistku (fuse). Poté se opět vraťte na cestu z propasti, akorát, že se teď do propasti vraťte.

Chaluhová propast II.
A to přesněji k uskupení domků, do dolního domku, druhého zleva. Zde dejte na stojan křišťálovou kouli (crystal ball) a poté na ní kliněte. Seberte ze země tarotovou kartu (tarot card) a pomocí křišťálové koule se vraťte zpět k uskupení domků.

Poté běžte do horního domku úplně napravo a do otvoru s velice zvláštním tvarem dejte čakru (chakra). Zrodí se chaluhové novorozeně, promluvte si s ním a pak seberte anténu (sea weed antennae), která z něho spadla a vraťte se do příkopu.

Mlhavý příkop III.
Zase běžte doleva, ale tentokrát doprava a třikrát doleva podél zdi. Tady dejte na stojan všechny mince (charon coin) a pak se vraťte o jedno doprava a odsud seberte třetí pojistku (fuse). Vraťte se o dva doprava a běžte podél koleje nalevo dokud nenarazíte na dveře. Ty odemkněte tarotovou kartou (tarot card) a vstupte.

Továrna na zpracovávání prachu
Běžte po skluzu dolů, pak doleva, kde se nachází další pumpa, dejte do ní pojistku (fuse) a vraťte se do úlu mlhových lidí.

Úl mlhových lidí II.
Vstupte do vchodu nalevo a vyjděte až na vrchol (konec) tunelu, do posledních dveří. Chlapíkovi dejte anténu (sea weed antennae) na rádio a on upustí z rukou poslední pojistku (fuse). Běžte před hlavní úl a běžte do úlu napravo od hlavního úlu, v dálce za elektrickými dráty. Odtud běžte k pumpě napravo rýsující se v mlze. Do pumpy dejte poslední pojistku (fuse).

Teď se vraťte před vchody do hlavního úlu a zamiřte do vchodu nalevo. Hned na začátku do dveří nahoře, tam otáčejte ventilem, dokud nezazní syčivý zvuk. Poté se vraťte před vchody a běžte do vchodu uprostřed, běžte nahorů a spusťte klakson. Teď se vraťte k poničenému vedení.

Konec na dohled
Jestli jste u poničeného vedení tak běžte ještě dál než k mrtvole. Běžte pořád kupředu dokud nenaradíte na "balvan" v písku. Je to lebka pískového obra. Otočte se a skrz oční dírky do kostry vejděte. Skrz tunel do krku a pak do břicha, tady snězte podivnou věc ležící na dně břicha (migdula).

Nyní se vraťte k úlu a běžte podél elektrického vedení až k chlapíkovi. Od něj kliněte na objekt rýsující se v dáli. Obrovský vstup. Vystoupejte pomocí tyčí nahorů. Les? Běžte podél cesty k nádhernému městu a oslovte muže řídícího kočár s koňmi. KONEC!

Daymare Town 4

10. září 2013 v 13:45 | Oqapo
Opustili jste Daymare Town, ale můra dne pokračuje. Všude je jen písek a mlha. Pustina je příliš velká na to, aby jste pokračovali zase dál a dál. Najděte civilizaci, jestli zde vůbec něco toho smyslu existuje a snažte se splnit to co se s vámi táhne už čtyři díly a to... Uniknout z noční můry dne. Motto tohoto dílu je "Noční můra dne ustává...", myslíte, že se vám to opravdu podaří?

DMT4: 90%

5. září 2013 v 19:30 | Oqapo

Vždy je tu moment, kdy dokončím hlavní vývoj hry. Dnes je ten den.
Holé DMT4 je hotové.
Teď zbývají zvuky, ambienty a betatesting.
Znamená to, že hra bude vydána příští týden.
JUCHŮ!

Daymare Cat

26. srpna 2013 v 17:45 | Oqapo

Ve tmě

14. srpna 2013 v 22:30 | Oqapo

Krok do tmy. Nebojte se tu. Je tu pocit deja vu. Mám pocit, že jsem tu předtím byl. Jako v DMT2.

Chce tím Mateusz říct, že se vrátíme do míst DMT2 a nebo navštívíme místa podobná? Co myslíte VY?!

Všechny screeny
 
 

Reklama


Rubriky