For Fun

Street View hledání #2

5. prosince 2015 v 12:00 | Oqapo, Luk

Spousta Mateuszových her je tvořena fotografiemi, většinou z míst kde byl na dovolené nebo která má v blízkosti Gdaňska. Že je lze poměrně snadno najít jste se mohli přesvědčit minule, kde jsem Vás zároveň žádal o to, abyste mi poslali další místa. Komentátor Luk, který s tímto nápadem do diskuze přišel zasypal komentáře dalšími odkazy, takže je to tady. Výzva s posíláním dalších míst ale stále platí.

Street View hledání #1

28. listopadu 2015 v 23:01 | Oqapo, Luk

Spousta Mateuszových her je tvořena fotografiemi, většinou z míst kde byl na dovolené nebo která má v blízkosti Gdaňska. V diskuzi tady na blogu nedávno padlo pár odkazů na Google street view, s místy, které jsou součástí některých her. Tak si nějaká projdeme. Pokud si chcete najít přesná místa na street view, stačí kliknout na daný obrázek, všechny v sobě mají odkaz. Zároveň pokud chcete podobných článků víc, zapněte si google mapy a hledejte, když pošlete 5 dalších míst, sepíšu pokračování.

Komentářové perličky #2

29. července 2014 v 1:20 | Crsod

Po Oqapovi přebírám samozřejmě i tuto sérií, u které jsem se hned těšil na první článek, po slovech Oqapa: "Po tom, co tam ty lidi píšou, bych se nejradši do země propadl, že jsem stejná živočisná rasa jako oni.". Snad se mi podaří vystihnout jeho styl smyslu pro humor a výsměchu a o nic nepříjdete.

2048: Submachine edition

8. června 2014 v 21:45 | Oqapo

Dneska to je 7 let od založení blogu. Tak jsem tu pro vás v jednoduchém editoru udělal 2048: Submachine verzi (klikněte na obrázek). Samozřejmě pokud se vám to zdá málo jako dárek za 7 let přízně, můžete vymyslet co bych ještě na oslavu 7 let udělal, kromě toho, že se blíží drobná úprava designu.

Jak se 2048 hraje? Musíte kombinovat dva stejné obrázky a z toho vám výjde nový. Sub0+Sub0=Sub1 a tak musíte dosáhnout až Submachine 10.

"I came in like a daymare ball!"

29. dubna 2014 v 8:00 | Oqapo

Komentářové perličky #1

19. dubna 2014 v 14:10 | Oqapo

Inirdin poslal do chatu odkaz na diskuzi pod Submachine 8 na nejmenovaném serveru Y (herna biz), který je známí zahlcením kidů a naprostou anarchií v komentářech, kde neexistuje nikdo, kdo by komentáře moderoval. Popisky jsme více-méně vyčerpali, ale tato sérií bude mít pravděpodobně delší průběh, jelikož tolik vypečených komentářů jen u jedné hry ještě nebylo vidno. Dík Indy!

Popiskové perličky #3

19. listopadu 2013 v 17:10 | Oqapo

Po roce je tu nový díl ze série Popiskové perličky! Série, ve které Oqapo poukazoval na chyby v popiscích záhadného herního serveru X, plného šlamastyk, šponovaných mozků a zamotaných nitek. Zároveň přitom poukázal na svou alergií na přirovnání, šponovaně šlamastycká slova a jeho ztrapňování se svým pokleslým humorem a tím, že dělal ještě větší chyby. Klikni na celý článek.

Osmisměrka

18. listopadu 2012 v 19:12 | Oqapo
Minulý 4FUN článek 'co se ve vás skrývá', měl celkem úspěch. Mno, a když už se nic v součastné době kolem Pastel her neděje, tak tu asi budou častějc. Tentokrát je to osmisměrka a zajímalo by mě, jestli tohle vůbec někdo zkusí :D. Takže jestli se budete nudit :D.

Co se ve vás skrývá

11. listopadu 2012 v 2:01 | Oqapo, KateSub, Pav

Dnes u nás na Skypu proběhla další noční demence! Sestavovali jsme tento 'žebříček'. Pokud máte Facebook, tak se vám spamují asi podobné žebříčky, ve kterých podle data narození zjistíte 'kdo jste'. I když mi tyhle žebříčky příjdou primitivní, zkusili jsme sestavit něco podobného, ale na téma Submachine. Mno, a je to tady! Nelekněte se některých významů tam, těžko uděláte něco rádoby vtipného, bez toho aby jste nepoužili ostřejší slova. Každopádně jsme se díky sestavování dost vysmáli. A vy nám můžete poslat co vám vyšlo, a já tu dám to, co vyšlo nám třem.

Prdlý santa předurčený ke zlu.
Ožralé Submachine vedeno jako potenciálně nebezpečné.
Smradlavá moucha patřící do salámu.

Popiskové perličky #2

28. října 2012 v 19:23 | Oqapo

Zdarec, Oqapův lívanec! Celkem se vám líbil minulý článek o popiskových perličkách (až na Renny :D, ale každý má právo na svůj názor). Udělal jsem v něm však pár chyb, a je to taky z důvodu, že jsem ten článek psal celkem pozdě v noci. Ale dnes je 18:36 (když píšu tuto větu, aspoň se dovíte jak dlouho mi trvá napsat článek :D mucheche), vlastně 19:36, poněvadž nám pozměnili čas na zimní. Co se týče těch chyb co jsem minule udělal, tak to bylo pokárání našeho herního serveru X, za použití slova domorodec, aspoň se jednou i strýček Oqap poučí :D. No, a druhá chyba spočívala v tom, že v článku byla zmíněna adresa herního serverú X, aniž bych si toho všiml. Takže jí teď už nemusím označovat jako server X ale bude to stačit jejim pravým jménem, čili 'supertutinuniratafackovyhry.net'. Možná to některé překvapilo ale nebyl to server Y :D. Neee, už vás nebudu mást mými rádoby-vtipy :D. Jinak bych ještě chtěl upozornit na to, že tento díl, nebude tak perličkatý jak ten minulý, jelikož jsem ty nejlepší perly už zmínil. Pojďme k článku!
 
 

Reklama


Rubriky