Mobilní hry

Deadly Dash

25. ledna 2015 v 15:45 | Crsod

Mateusz tento týden vydal už druhou hru - opět mobilní. Tentokrát jde o hru, z které nám před pár měsíci ukazoval screeny, jmenuje se Deadly Dash, stejným jménem jako jedna z her ze série Squirrel Family, ale účinkuje tam hlavní postava ze Zen Moth, trochu zajímavá kombinace. Jinak Android uživatele, jako třeba já Mateusz stále uklidňuje a říká, že na Android verzích dvou posledních her se pracuje.

Dirty Job

23. ledna 2015 v 17:59 | Crsod
Ač Mateusz dlouhá léta klel mobilní herní průmysl, tak ho nyní jeho kamarád oslovil s tím, jestli by nemohl udělat grafiku pro jednu menší mobilní hru (ale také pomáhal s gameplayem) a tak je to tady. Dobrá zpráva je, že hra je úplně zdarma a podle Mateuszových slov bude brzo dostupná verze i pro Android.

Již brzy - Další zbrusu nová hra?

6. října 2014 v 18:15 | Crsod
Mateusz zvěřejnil pět screenů čehosi nového. Screeny označil skratkou DD, tak je možné, že nová hra se bude jmenovat na D. O co v ní ale půjde, jestli je to adventura nebo minihra, nebo jestli to bude stálice, nebo jen samostatná hra jako Escape from Jay Is Games můžeme zatím jenom spekulovat.

Aktualizace 7. října 13:00
Mateusz dnes napověděl, že to není Submachine (díky bohu :D), ale ani žádná jiná point'n'click adventura. Takže to bude minihra?

 
 

Reklama