Morbid

Morbid 2: The Cure

8. května 2014 v 0:15 | Oqapo

Morbid

8. května 2014 v 0:10 | Oqapo

Již brzy - Morbid 3

29. května 2013 v 15:00 | Oqapo

Morbid 2: the Cure

13. října 2010 v 15:26
Morbid 2

Takže už jsem na tuto hru upozorňoval při ukončení Sub-Testu 2. Nyní jsem však dohrál tuhle hru a musím říct že neni špatná. Celá tato série je o upírech, a tento díl má dokonce alternativní ukončení jako Submachine 3! Rozhodně doporučuju pro milovníky filmů o upírech a také pro styl Emo, který se tady o takové věci zajímá. Nedoporučuji to slabím lidem, nejsou tam jen upíři, ale i krev a hlavně lebky. Pokud nemáte rádi krev zkuste první díl, ale věřte z prvního dílu si názor na dvojku nedělejte. Dvojka je lepší!

Návod na Morbid 2

13. října 2010 v 15:18
Odsuňte skříň. Běžte 4x rovně. Běžte doleva, a promluvte si s tím dědkem, potom běžte do kostela či co to je. Běžte doprava a vstupte do místnosti, podívejte se do rakve a seberte klíč. Běžte zase na chodbu kostela ale doprava. Klíčem odemkněte dveře, a běžte po žebříku nahorů. Tam seberte z okna peníz, a z rohu sekeru, opusťte kostel. Po cestě běžte doprava a potom klikněte doleva. Kupte jezevčíka. Potom klikněte na druhou stranu ulice a pomocí sekery seberte pavučinu. Běžte zpět k hlavní cestě potom 2x rovně. Přibližte si hrazdu, a pusťte jezevčíka od najde mandragoru. Potom pokračujte po cestě rovně dál, potom doleva a promluvte si s rybářem. Potom běžte z pět k hlavní cestě a běžte na druhou stranu než te šli k hrazdě. Běžte 2x rovně, a přibližte si mrtvolu a seberte ji buben. Nyní běžte rovně a doleva, a do domku. Promluvte si s čarodějkou a ona vám dá seznam věcí které potřebuje, Seberte ji tu věcičku u pánve a válečku na zdi. Potom běžte k rozcestí na rybníku a běžte doprava, 2x rovně, ze stromu seberte jablko, a běžte ještě 2x rovně. Tam pomocí te věci co jste sebrali u čarodějky se snažte bouchat do bubnu a vyhnat toho pavouka. Běžte rovně, nosorožci seberte roh a běžte zpět k čarodějce. Té dejte tu živou mandragoru, jablko a roh od jednorožce. Ona udělá elixír, ten dejte tomu dědkovi před kostelem. Dostanete od něho klíč, potom běžte do chodby kostela, doprava, rovně do toho kanclu či co to je, a ještě rovně, tam odemkněte dveře. Vstupte, podívejte se na mrtvolu, potom se vraťte a upíre zamotejte do pavučiny. Konec....

Návod na Morbid

13. října 2010 v 14:44
Morbid
Běžte po polní cestě dál. Přibližte si první plot a potom klikněte na druhý. Seberte misku, a přibližte si kulnu. Seberte kladivo, a přibližte si špalek, a potom z kulny seberte špičaté dřevo. Potom si znovu přibližte druhý plot, a běžte na hřbitov, tam z kamene seberte flašku a tu tekutinu z ní nalíte na dřevo. Přibližte si strom u prvního plotu a seberte z něho listinu. Běžte k polní cestě a přibližte si vodní mlýn, potom jezero, a seberte žebřík. Běžte k baráku a žebřík opřete o stěnu, a vylezte po něm na střechu domu. Běžte na vrchol střechy a z komínu seberte saze, potom se vraťte zpátky k domu. Kladivem rozbijte mříže okna a vstupte do domu. Všiměte si poklopu na zemi, vede do sklepa běžte tam. Přibližte si soudek a tu tekutinu z něho dejte do misky. Běžte zpět, přiližte si krb, dejte tam misku, z ní vytáhněte sůl, a seberte hořící poleno. Běžte ke dveřím seberte laťku, a otevřete si je. Před domem klikněte na zadní kousek plotu, uvidíte sklípek na zavřeniny, vstupte do něj a rozsviťte si polenem, seberte česnek. Běžte zpět k mlýnu, přibližte si kolo, a dejte tam laťku, potom ho roztočte. Klikněte na vodu a podle ni najděte jeskyni. Vstupte a běžte po schodech nahorů, a pomocí saz nakreslete na dveře kříž a dejte na ně česnek. Kolem rakve dejte sůl a pomocí kladiva a dřeva zabte upíra.

 
 

Reklama