Projekty fanoušků

Cosplay Elizabeth od Tarakau

8. června 2016 v 17:15 | Oqapo, Tarakau

Už je to nějaký ten rok, dva i tři, co tu koloval nápad, že bychom se mohli pustit vedle fanartů i do cosplayů, převlékání se za postavy z pastel her. Nikdo se do toho moc neměl, sice jsme dřív neznali podoby Elizabeth a Murtaugha, ale to zase mohlo věci ponechat fantazií. Každopádně doufám, že už pro nikoho nebude moc velká novinka, že jejich podobu známe, jestli ano, tak se vám od srdce omlouvám za zkažený zážitek ze hry.

Tarakau se do jednoho takového cosplaye Liz pustila, v době kdy už známe její podobu, tudíž to určitě neměla lehké, ale výsledek stojí za to. Možná, že jste cosplay už viděli, Mateusz jej totiž sdílel na své facebookové stránce. Na horním obrázku můžete vidět její cosplay, který jsem ve Photoshopu skromně vložil do pouště ze Submachine 10, není to žádná práce profesionála, ale jsem celkem spokojen a časem výsledek určitě ještě vylepším, ale jelikož je červen, měsíc plný dead linů, testů, uzavírání všeho možného, i bran Mordoru, tak jsem nějak neměl jinou možnost, než zde umístit tuhle betakarotenovou verzi.

Dovnitř článku Vám dám všechny fotky, které Tarakau s cosplayem nafotila, jen tak mimochodem, fascinuje mě ten Wisdom gem, rozhodně se koukněte na její Tumblr, kde fotky umístila. A pokud máte taky odvahu, bylo by zajímavé přispět něčím dalším.

Krom toho dnes blog slaví deváté narozeniny, přesně 8. června 2007 v nějakých osm hodin večerních byl založen původní adminkou BlackSheep7. Nebudu řešit, co udělat jako oslavu teď, ale chci řešit, co udělat za rok. Zajímalo by mě, co Vás napadá, něco speciálního, čím by se mohla oslavit dekáda blogu, přece jenom 10 let je dost slušná doba.

Covert Front kalendář na první polovinu roku 2014

18. září 2013 v 21:00 | LORDAN95

Titulní strana | Měsíce | vytvořil LORDAN95

FanArt na DeviantArt

11. srpna 2013 v 2:00 | Oqapo
~MissAlbertElder, Daymare Town

DeviantArt, sociální síť nebo spíše komunita, která nabízí pro talentované lidi vystavení jejich umělecké práce (kresby, fotografie, povídky atp.) a zhodnocení ji ostatními. Komunita DA je známá tím, že je přátelská a příjme i méně talentované lidi, aneb absolutní opak současné situace na youtube. A nyní jsem na DA našel podstránku s fanarty pastelgames. Chtěl bych vám některé ukázat, protože jsou opravdu povedené a trochu podpořit autory :). Klikni na celý článek.

Rozšíření projektu FanArt

29. května 2013 v 14:45 | Oqapo
Už jsem několikrát zmínil, že "se chystám" rozšířit projekt fanartů. A už jsem myslím někde naklepl o co půjde. Totiž - za celou dobu co na umísťuju fanárty mi přišlo minimálně 5 mailů, které se jako fanárty dát nemohli, tímhle jsem to chtěl vyřešit. Chci ještě do toho ještě zahrnout nápad na costplay od Katesub. Ne ale jako soutěž, ale takovým stejným stylem jako fungují fanarty, ale, že by jste přišli o soutěž se bát nemusíte, ta proběhne podobně jako Fanártová soutěž. Ale ceny budou hodnotnější, přecejenom - chce to odvahu. Odteď se teda fanárty budou dělit na tyto skupiny: (celý článek)

FanArt #11

28. prosince 2012 v 23:00 | Oqapo, Avaart, Inirdin, KateSub, Ent

Po čtvrt-roce jsou tu další FANÁRTY! Dělám je teď abych pak nemusel příští rok hledat v emailové schránce emaily z roku 2012, a je prostě lepší je uzavřít za rokem. A teď trošku z letošní statistiky FanÁrtů. Za letošní rok je tohle čtvrtý fanártový článek (Květen, Červen, Září, Prosinec), průměr fanártů na článek je 7 (3, 13, 5, 7) a celkově jsme nastřádali 28 fanártů. Taky asi bude po hooodně dlouhé době další SONPF. Samozřejmě posílejte Fanárty i na rok 2013 buď na můj email oqapo@seznam.cz a nebo na moj známou adresu Na Marsu 17, Marťan Town, Mars, Sluneční Soustava, Galaxie Mléčná dráha. A teď na FANÁRTY!

Komiks #3: Jak na Submachine

29. září 2012 v 16:36 | Avaart

FanArt #10

4. září 2012 v 0:42 | Oqapo, Ent, Avaart

Jsou tu jubileiní desáté árty! A než si ukážeme nové árty, tak k té desáté části tady pár statistik. Nápad FanÁrtů se zrodil tím, že mi Ent poslal obrázek, že nakreslil Submachine 7, jak si ho představuje. Pak jsem zkusil taky něco načmárat; ms paint, takže víte jak to dopadlo, do teď se stydím za ty mé první fanárty, ale zrodil se v tom nový fenomén na blogu. Takže první fan-ártový článek vyšel v půlnoci mezi 30 až 31. prosincem roku 2009, asi jsem se tenkrát nudil :D. Koukněte za pár měsíců Fanárty oslaví třetí rok existence na tomto blogu. Za ty dva roky a půl jsme nasbírali už 57 ártů! Nikdy bych si netipl, že až tolik! Teď když si už vypočítávám průměr, čož je 5,7 fanártů na článek využiju toho a budu vydávat FA články když mi dojde aspoň 5 až 6 ártů. Tak a teď konečně na árty, CČ.

FanArt #9

9. června 2012 v 22:35 | Oqapo, Vera, Avaart, Ent

Netrvalo to dlouho, po tom co jsem řekl, že FanÁrty jsou v krizi, přišlo mi celkem dost FanÁrtů. Ano, FanÁrty přežívaj, a zdá se, že je za stereotyp nepovažujete. Mě to nevadí, ale chtěl bych na blog i nějakou novinku, ale sám nic nevymyslím. Takže a ted' hurá pro FanÁrty! Jako vždy, kdyby jsem na nějaký FanÁrt zapomněl stačí říct! Klikni na celý článek!

FanArt #8

7. května 2012 v 23:22 | Avaart, Oqapo

Rok po poslední "hitparádě" FanArtů uplynul, a zdá se, že FanArty jsou již odumírající záležitost. Za ten rok mi na mail došli jen 3 FanArty, jen od 1 člověka; a ten člověk je Avaart. Takže se zdá, že možná už ani v budoucnu tenhle žebříček fanouškovských malb nebude. Sami si uvědomme, rozdíl mezi 1 a 2 půl roku; to by šlo, mezi 2 a 3 částí; pouhé 2 týdny (!), pak měsíc, poté čtvrt roku, potom 2 měsíce, 6 měsíců a nyní?! Rok... Asi už prostě je to upadající součást tohoto blogu, a ted jenom vymyslet, nějakou novou, at zabráníme stereotypu, můžete mi pomoct s vašimi návrhy, vždy je lepší dát hlavy dohromady. Každopádně, je tu FanArt #8, celý jen s obrázky od Avaart.

Komiks #2: Covert Front 0: Lost in DaymareTown

5. ledna 2012 v 21:30 | Avaart
 
 

Reklama


Rubriky