Rizzoli & Isles

Rizzoli & Isles: The Boston Butcher

7. června 2017 v 12:08 | Oqapo

Rizzoli & Isles: The Masterpiece Murders

7. června 2017 v 12:01 | Oqapo

The Boston Butcher

23. července 2014 v 14:10 | Crsod

The Masterpiece Murders

22. července 2014 v 18:50 | Crsod

Rizzoli & Isles, u nás

7. srpna 2012 v 17:06 | Oqapo
Nevím, jestli to tady patří, ale někoho by to určitě mohlo zajímat. Od září, každý čtvrtek po 22 hodině na TV Prima bude vysílán seriál Rizzoli & Isles, podle kterého PastelGames vytvořilo 2 hry (Masterpiece Murders, Boston Butcher). Takže, pokud vás tyto hry zaujali, můžete se kouknout na seriál.

Návod na Rizzoli & Isles - Bostonský řezník

1. června 2012 v 14:25 | Oqapo


The Boston Butcher

Místo činu
Skip intro + tutorials. Promluvte si s poldou u budky a běžte na místo činu. Na místě činu musíte najít 4 důkazy. Ut'até ruce, stopy po žluté barvě, náznaky tažení, a stopy po pneumatikách, poté budete moct jít dál. Přibližte si zvedač, který vypadá trochu jako bagr a potom si přibližte dveře do něho. U nich je páčidlo to seberte, krev jako důkaz a na řídícím pultu je papír, ten si prohlídněte jako další důkaz, měla by se vám otevřít další část přístavu.

Prohlédněte si logo PastelGames na pravé horní kabině a běžte dál :P. Jako další důkaz klikněte na orientační čísla modré a žluté kabiny a poté páčidlem žlutou kabinu otevřete. ŘEZNICTVÍ O_O. Štětečkem oštětečkujte plachtu (či co) nalevo, jsou tam otisky - další důkaz. Na stole jsou skalpely a videnské nože, ty taky použijte jako důkaz. Taky kus papíru na zemi a knížku zahozenou na pravé straně kabiny použijte jako další stopy a důkazy. Ted' sprejem na odhalování krve odhalte krev napravo vedle skalpelů.

Nyní běžte zpět za poldou vedle kabinky, měl by tam být ke zpovědi noční hlídač. Promluvte si s ním. Pak mu ukažte průkaz, aby mluvil dál. Otevře se vám oblast na mapě - Velitelství.

Velitelství I.
Promluvte si s Rizzoli a potom s Isles, která je v pitevně. Koukněte se na svůj pracovní stůl, seberte z něj blok a tužku. Ted' vyložte stopy na nástěnku. Poté si opět promluvte s Rizzoli. Měla by se vám otevřít nová lokace - Street corner, běžte tam!

Kout ulice
Přibližte si jídelní vozík. Seberte láhev vody, kafé, párek v rohlíku a koblihu. Nyní si přibližte místo další vraždy. Běžte za bezdomovcem a dejte mu kávu a hotdog, začne vyprávět co viděl. Ted' běžte na místo vraždy - Kout ulice. Bude tam skrčená Isles. Běžte zpátky na ulici a zase k Isles, už by měla mít čas na další rozhovor. Až Isles odejde budete muset sbírat další stopy. U plotu je gumová rukavice - první důkaz, na vysypaném kontejneru knoflík - druhý důkaz. Ted' opět použijte odhalovací sprej, a odhalte krev, která se nachází na pravé zdi - třetí a poslední důkaz. Nyní zpátky na velitelství!

Velitelství II.
Vyložte věci na nástěnku a potom si promluvte s Isles. Otevřela se vám nová lokace, ale nejprve běžte do archívu. Přibližte si archív z přístavu. Štětečkou očistěte nůž, jsou tam otisky. Ted'kom si vytáhněte archív z koutu ulice. Štětečkou očistěte knoflík i gumovou rukavici, to máme další 3 stopy. Nyní můžete jít do nové lokace.

Zdravotní nadace
Vstupte do budovy "execulive plaza". Promluvte si s recepční a jděte do kanceláří, které se nachází o kousek dál. Přibližte si kabinku 32. Vytočte do telefonu *489 a promluvte si s technickou podporou. Běžte zpět k recepční a seberte jí ze stolu výtisk, nyní můžete jít zpět na velitelství.

Velitelství III.
Promluvte si s doktorkou Islesovou a opustte pitevnu. Běžte vyložit věci na nástěnku a promluvte s Rizzoli. Nová lokace!

Massolit books
Promluvte si s údržbářem a prohlédněte si plakát, další stopa a "komon" zpět na velitelství.

Velitelství IV.
Vyložte věci na nástěnku a otevře se vám nová lokace.

Renezanční veletrh
Vstupte do renezančního festivalu. Běžte do stanu. Opět musíte hledat stopy. Na stole ve předu je fotografie tří čarodějnic, pod vycpanou slepicí další papír. Vpředu je kniha - to už by měla být 3tí stopa. Nyní seberte štětečku a očistěte listinu, vedle knihy jsou tam otisky - poslední důkaz. Ted' se otočte a promluvte si s alchymistou. Běžte zpět na velitelství.

Velitelství V.
Promluvte si s Rizzoli. Vyložte věci na nástěnku a běžte do zpovědnice, kde čeká alchymista. Promluvte si s ním a poté mu dejte tužku a blok. Nová lokace!

Skladiště
Přibližte si dveře napravo skladiště. Seberte šutr a rozbijte ním okno u dveří. Vstupte do skladiště a postupujte dál a zbytek už zvládnete sami :P.

Rizzoli & Isles - Bostonský řezník

31. května 2012 v 19:15 | OqapoJá myslel.... já myslel... že to bude mít jen jeden díl. Ale tak... No jo, druhá hra na motivy seriálu Rizzoli & Isles. Tentokrát jde o sériového vraha, který kuchá své oběti, a přezdívá se mu Bostonský řezník. Všechno ukazuje na podivný pražský rituál ze 16. století.

Návod na Rizzoli & Isles - Veledílné vraždy

21. června 2011 v 22:19 | Oqapo

The Masterpiece Murders

Místo činu
Promluvte si s policajtem napravo, vstupte do místnosti a koukněte se na obět. Pomocí tamponů sejměte krev z krku oběti, podívejte se na ruku oběti, pomocí štětečku sejměte otisky z prstů oběti papírkem na otisky. Koukněte se na obraz který visí nalevo od oběti, je na něm přesně nakresleno místo činu, přece by obět nenakreslila vlastní vraždu, je zřejmé že obraz kreslil nejspíš vrah, štětečkem vyhledejte na obrazu otisky vraha (nejspíš) a sejměte je papírkem na otisky. Nyní prohlednete koupelnu oběti, přibližte si vanu a sprejem odhalte krev která se na vaně skrývá, a sejměte její vzorek tamponem. Opustte byt oběti, promluvte si s poldou nalevo. Ten vám řekne že obět se jmenuje Julia Harrisová je jí 23 let a že jí domovník našel dnes ráno. Běžte na chodbu domu, a běžte za domovníkem, promluvte si s ním a on vám dá náčrt loga od vraha. Klikněte na mapu a běžte na velitelství

Velitelství I.
Promluvte si s Rizzoli, běžte ke svému stolu a vyložte si tam věci. Ted běžte k nástěnce a tam taky vyložte věci. Běžte do pitevny a promluvte si s dr. Islesovou. Běžte zpět k pracovnímu stolu, seberte tam náčrt zbraně a zprávu o otiscích prstů. Běžte zase k nástěnce, vyložte tam náčrt a zprávu, a mělo by se vám odemknout nmové místo na mapě, jděte tam!

Zdravotní centrum
Promluvte si s Rizzoli a vstupte do zdravotního centra. Tady běžte doleva do kanceláře doktory Harrisová (sestra Julie Harrisové) tu zavraždili téže, sejměte ji krev z krku, koukněte se na obraz za ní, také zobrazuje místo činu, to jasně znamená že jde o toho samého seriového vraha, sejměte otisky z obrazu. Nyní si přibližte stůl doktorky Harrisové, koukněte se do jejího diáře, má tam napsanou poznámku od své sestry Julie. Tedka ji seberte tužku a zaškrtejte jí její blok který leží vedle diáře, vyjde vám z toho zpráva či poznámka, kterou si nejspíš psala, seberte jí. Ted nasprejujte její stůl, odhalí se tam krev, sejměte jí. Klikněte na mapu a běžte zpátky na velitelství.

Velitelství II.
Koukněte se na svůj stůl, seberte všechny fialové papírky a běžte k nástěnce. Spojte obrázek malby 1 a 2, doktorky Harrisové a její sestry. Promluvte si s Rizzoli, odemkne se vám nové místo na mapě, běžte tam!

Heragon
Vstupte do Heragonu, promluvte si s vlastníkem Heragonu, ten vám dá seznam zákázníků a pak běžte zpátky na velitelství.

Velitelství III.
Koukněte se na svůj stůl, seberte fialový papírek a Rizzolin záznam o umělecké škole. Běžte k nástěnce, vyložte všechny papíry. Spojte Rizzolin záznam a žlutý papírek a to spojte se seznamem zákazníků Heragonu, otevře se vám nová lokace na mapě, jděte tam!

Volná umělecká škola
Vstupe do školy, promluvte si s recepční a jděte dál. Jděte do místnosti nalevo, ze stojanu na malby seberte malířský paklíč. Běžte zpátky na chodbu, ted běžte do místnosti napravo, a dveře od místnosti si odemkněte paklíčem. Z poličky seberte klíč a ze stolu toxcidum, pomocí klíče z poličky otevřete zásuvku od komody. Ze zásuvky seberte seznam zaměstnanců školy, prohlídněte si ho, a běžte zpátky na velitelství.

Velitelství IV.
Promluvte si s doktorkou Islesovou, běžte ke svému stolu, sejměte otisky z toxcidumu (nebo jak se to sklonuje). Běžte k nástěnce a vyložte tam papíry. Spojte zprávu doktorky Islesové a recept doktorky Herrisové, a to následně spojte z fialovým papírkem o toxicologií, měla by se vám odemknout nová lokace na mapě, jděte tam! Jako vždy.

Thompsnův dům
Jde o dům další oběti, vstupte do něj, jako u každé oběti je obraz místa činu, nyní je na stojanu, ze stojanu seberte špachtli. Na gauči oběti je kufr, seberte z něj papír. Běžte zpátky na velitelství!

Velitelství V.
Běžte ke svému stolu, ze špachtle sejměte otisky, a běžte vyložit papíry na nástěnku. Malby spojte z ostatními obrázky malb, a obět z ostatními obrázky obětí, spojte všechny tři obrázky otisků, pak taky spojte logo AB s papírem na propuštění Adama Burnse, to pak spojte ze seznamem zaměstnanců umělecké školy. UŽ JSME NA TO KÁPLI! ...musíme to hned říct Rizzoli, ale ta je pryč! Koukněte se na Rizzolin stůl a napište jí vzkaz tužkou. Ted se vám odemkne nová lokace na mapě, jděte tam!

Adam Burns
Otevřete dveře a pak už jen překlikávejte. Případ vyřešen!


Rizzoli & Isles - Veledílné vraždy

20. června 2011 v 22:37


Dlooouhá neaktivita, nic, nic, NIC!!! Tak samozřejmě Mateusz pracuje na Revoluci 6, a Aurora 2 nám stále čeká na vydání. Ale ted k věci, Pastel Games to dotáhlo hodně daleko. Především ted, kdy udělali hru na základě amerického seriálu Rizzoli & Isles, cituji text z československé filmové databáze: "Rizzoli & Isles je kriminální seriál z prostředí bostonského oddělení vražd. Hlavními postavami jsou detektiv Jane Rizzoli a soudní lékařka Maura Isles. Ty společně se svými kolegy musí řešit nejen nové případy, ale také se vypořádat se stíny minulosti, které ohrožují jejich vlastní životy.". Nejspíš byli požádáni o vytvoření hry na základě tohoto seriálu přímo od tvůrce (tvůrci Sběratelů kostí, Kriminálky New York, Angela, Vražedných čísel, Closeru a dalších...) tak samozřejmě když hra je na oficiální stránce seriálu. Užijte si hru the Masterpiece Murders (Veledílné vraždy). Mimochodem hra je podobná the Scene of the Crime, takže pro fanoušky tohoto i seriálu Rizzoli & Isles je to skvělá hra.
 
 

Reklama