Submachine

Jak by vypadalo Submachine, kdyby bylo kreslené vodovými barvami #2

30. října 2014 v 18:00 | Crsod

Jak by vypadalo Submachine, kdyby bylo kreslené vodovými barvami #1

21. května 2014 v 15:01 | Oqapo

Submachine dort!

2. listopadu 2010 v 23:03
dort
Moje mamka dělá dorty. Tal mi udělala teleport ze submachine. LOL :D. Koukněte se na její další dorty, tady.

Submachine bylo vybráno jako nejlepší útěkovka z 12 nej

18. srpna 2010 v 20:38
7
Podle serveru makeuseof.com je submachine první mezi 12 nejlepšími útěkovkami  "Rooms Escape". Byli uvedeny 0-5, 32 a F ale šestka nebyla uvedena (asi neni bráno jako Rooms Escape hra). Více si přečtěte v otkazu na server (nahoře).

A co se týče dalších věcí a to facebooku. Brzy se dočkáte nových místností v SNEE na FB můžete najít pár screenshootů těchto míst.

Poslední věc, na Facebookku jsem se dozvěděl na čem v poslední době Mateusz Skutník pracuje. Pracuje na svích komiksech a nějaké podobné hry jako je Great house escape.

Můj Graf - Průběh celoroční ankety

20. února 2010 v 21:01

Které Submachine je nejoblíbenější?

Příběh jménem Submachine

12. ledna 2010 v 20:52
Spousta lidí mi píše do komentářů nebo na email jaký je příběh submachine a jak jednotlivé díly na sebe navazují. Jednička a dvojka mají trochu jinou grafiku než ostatní. Jednička je podle mě jiná kategorie. Pokud se podíváte na původní náčrtek submachine 2, tak uvidíte jinou grafiku, stejnou jako v sub1. Kdyby se submachine vyvyjelo touhle cestou, bylo by úplně jiné. A to do slova a do písmene :D. Také je vidět že hra se dá prohrát což u oficiálního submachine nejde. Jsou tam i jiné perspektivy. Takže teď k příběhu. Záhadně jste se dostali do jakého si sklepa, potom uniknete. Ale ovšem byl to jen sen! Sen záhadný jako kdyby se hra z automatu promítala do mozku. V sub2 se seznámíme z Murtaughem který nám pomáhá v úniku. Do trojky se přemístíta díky světla majáku. Trojka tedy Loop v češtině Smyčka je nejhorší místo do kterého se můžeme přemístit z majáku. Žádná stránka deníku, žádné věci, prostě nic. Jenom ty a stroje. To je smyčka. Jenže smyčka je past, v 11 level nás upozorní Murtaugh že je to past a že se přemísťujeme pořád níže. Takže si můžeme vybrat. Buď to zdechnout na dehydradaci a nebo život. Takže je tam tajná místnost která nás přemístí do laboratoře, erm poblíž laboratoře. V laboratoři si také můžeme vybrat buď studovat a nebo být barbar co vý akorát to na písmeno h. Takže vystudujete a můžete pracovat v laborce. Ta se nachází v pětce do které se přemístíte, do pětky navazuje Submachiné Zero. V pětce musíte najít tři moudrost kameny které použít na pohon vozu v koridóru. A v šestce se musíte nabourat do systému pokecat z Murtaughem a hurá do jádra podsítě. Jednoduše se přemístíte. Na submachine 7 je mnoho otázek. Bude navazovat na dosud příběhu negativní FLF, potkáme v jádru Murtaugha a Elizabeth jak se tvrdí v teoriích? A mnoho dalších otázek. A kdo nemá rád submachine ať si trhne nohou, rukou, hlavou. Čímkoliv. Fuj, jsem vyřízen z psání tohoto článku. LOL, mezi psaní tohoto článků jsem musel na velkou :D. Tak komentujte, za tu dřinu. A nezapomeňte : "Kdo nemá rád Submachine ať si trhne nohou, rukou, hlavou, ksichtem."

Jak z někoho udělat fanouška submachine (část I.)

20. prosince 2009 v 12:48
Já umím z člověka udělat fanouška submachine, už se mi to 2x podařilo. U toho prvního to bylo docela jednoduché ukázal jsem mu jedno pak druhé, a pak další submachine a začalo ho to bavit. Předem upozorňuji že fanoušek submachine se nedá udělat každý člověk. Hráče akčních adventur a bojových stříleček těžko naučíte být fanoškem submachine. Buď ho to bude nudit nebo to pro něho bude těžké, a stane se jenom divákem gameplay submachine. Určitě taky neuděláte fanouška submachine takového člověka který na počítač chodí jen pro informace. Doporučuji lidé kteří moc na počítač nechodí, klidné lidi, trpělivé, kteří dobře přemíšlí. Jak jsem říkal u toho prvního to bylo lehčí, teď budu mluvit o druhém člověku. Nejprve jsem mu ukázal Zero, to znal a umel na jedničku, potom jsem mu ukázal sub1 trochu jsem mu radit, to můžete, ale vážně jen trochu. Potom to vyhrál a měl z toho druhé vánoce. Tak musíte postupovat i vy pokud chcete z někoho udělat fanouška submachine. V sub0 kdyby jí neznal, tak mu přes to neraďte, sub0 je nejlehčí tak se musí něčím naučit, ale pokud by jste se na to už vůbec nemohli dívat jak nemůže na něco přijít tak udělejte vyjímku. Takže teď už řeknu jen dvě věty. No comment a pokračování příště...

Překlady z ostatních Submachine

16. prosince 2009 v 16:28 | Oqapo, Pav

Submachine 1: The Basement

Stránka deníku

poslední léto jsem jel kempovat pod velké Kentské vodopády. Myslím, že to pro mě byl dobrý výlet, však někteří lidé nechápali proč. No, přišel jsem mojí levou paži, ale co to sakra, zjistil jsem, že mám třetí ruku, tu neviditelnou. Od té doby jsem se začal učit jak ji ovládat, a brzo jsem byl zkušený jako mistr. Nepřekvapilo mě, že se ke mně lidé brzy začali otáčet zády, protože si mysleli, že jsem od té doby mentálně retardovaný. Legrační bylo, že jsem jim nemohl říct pravdu, protože bylo by to jako vysvětlování možnosti cestování časoprostorem zlaté rybce. Takže se prostě snažím

Submachine 0: Ancient Adventure

Outro

Našli jste starověký krystal moudrosti...
moudrost vám dá nekonečnou sílu, najít si svou vlastní životní cestu
to se vám může hodit

Submachine: Future Loop Foundation

Intro

Všechny vzpomínky
se ztrácejí v čase
jako slzy v dešti

Cedulka místnosti

Skladiště

Leták

Submachine Future Loop Foundation
Scratch & Sniff L.P.

Obraz

Vzpomínky uvadající místnosti

Outro

Vše najednou ke mne vrací...
...a už si téměř vzpomínám na své jméno
Vím, kam mám jít teď...
...najít kořen všeho toho

Submachine: 32 Chambers

Překlad znaků

Vzduch, vítr a oheň kopou skrz písek

Co to je SEP : Subnet explozation project

10. října 2009 v 11:52
Na wiki.com se zháněl informace o SEP, a na tohle jsem narazil :

Maska průzkum projektu, nebo září, je experiment, který bude řídit Mateusz Skutnik na stránkách Submachineworld.com. Prvních pár míst bude s největší pravděpodobností propuštěn v létě roku 2009. To bude pravděpodobně zahrnovat řešení náhodně, nesouvisející hádanky, jako na skutečné zkoumání týmu. Výchozím bodem pro ni bude-laboratorní jednotkou, kde člen pobytů průzkumu týmu. Skutnik také řekl, že to nebude hra v obvyklém slova smyslu.

V poslední místo, Skutnik popsán září jako obrovský webové stránky, kde všechny 4 a Submachine Submachine 5 míst by mohl být znovu přezkoumat, kromě pár nových lokací. On také jeho revidovaný odhad pro jeho vydání.

Po Covert front 3 byl propuštěn, Matuesz má více času na práci na Submachine 6 a září

Nedivte se tomu prmitivnímu přeložení ale překládal jsem to přes translate Google, já bych ten text upravil ale nedokázal jsem to pochopit, vy jste to snad pochopili?

Submachine placky

10. května 2009 v 12:07


Obrazek
 
 

Reklama

Rubriky