Submachine 1: The Basement

Verze Submachine 1

21. srpna 2015 v 23:05 | Oqapo

Začínám si všímat toho, že lidé se začínají ztrácet ve velkém množství verzí Submachine 1 a já upřímně už taky. Mateusz o tom sice dělal článek, ale je šest let starý a neaktuální. Příjdeme možná na odpověď, co se vlastně skrývá za krvavými dveřmi v Submachine 2 Sketch anebo proč Mateusz změnil původní minci.

Submachine 1 aktualizováno

14. dubna 2014 v 16:15 | Oqapo

1.0 | 2.0 | 3.0 | 4.0 | 5.0

Ačkoliv jsem se o tom dozvěděl až teď, tak vám to sem stejně napíšu. Submachine 1 bylo aktualizováno na verzi 5.0, takže se můžete podívat na pár změn, které tam proběhli. Mimo to Mateusz aktualizoval menu u všech Submachine, vrámci přechodu z mochimedií. 37.

Submachine 1: The Basement

28. prosince 2009 v 21:32 | Oqapo

Stránka z diaře v sub1

1. prosince 2009 v 16:44 | Oqapo
V létě minulého roku jsem šel na camping pod velkým vodopádem Kenta. Myslím že to byl skvělí výlet, ale někteří lidé nemohou pochopit proč. No já jsem ztratil levou ruku, ale coto sakra bylo zjistil jsem že mi chybí třetina paže. Od té doby jsem se musel učit jak nosit umělou paži, a naučil jsem se to. Pak mě ani nepřekvapovalo že lidé se otáčeli zády ke mě, protože jsem byl považován za bizarní a duševně nemocný. Legrační věc, já nemůžu říci pravdu, protože by to znělo jako kdybych věřil na zlatou rybku nebo cestování do vesmíru. Tak se jen snažím

Zajímavost o Submachine 1

29. října 2009 v 21:12
Za tu dobu co Submachine 1 je se stalo mnoho věcí které ovlivnili submachine 1. Teď jsem si prohlížel archív rubriky submachine na PastelPortalu a narazil jsem na jednu zajímavost. Asi před rokem a půl někdo porušil autorská práva Mateusze Skutnika. Byli to nějaký ty zvuky nebo věci ze submachine 1. Ta hra se jmenuje Escape da house 5, a je to tedy velká slátanina a nedává to žádnou logiku či smysl, ale to neznamená že submachine 1 je slátanina, ale slátanina je to tím že to zkopírovali. Mateusz Skutník sám posuzoval tuto hru a říkla že grafika je katastrofální. Zkoušel jsem hrát i předchozí díly této hry a každý byl primitivní, nevím co se stalo a jak se dohodli z Mateuszem Skutníkem, ale vím žesérie her Escape da house zkončila, a to na věky.

Submachine 1 na iPhone

14. dubna 2009 v 21:01 | Oqapo


Mateusz Skutnik je hrdý a šťastný, že se první díl jeho
úspěšné hry submachine dostal až na iPhony.
A pokud máte program iTunes a pár dolarů na zaplacení
tak vám iphone hra půjde i na PC.

Návod na Submachine 1

8. září 2007 v 19:21 | BlackSheep7
Nejlehčí Submachine, zabere jenom pár minut. Jděte o jednu místnost doleva a o dvě dolů po žebříku. Tam vezměte ten papír ze země (je to deník). Potom jděte 1x dolů a doprava. Ze země vezměte ten peníz a klikejte pořád dokola na zvony, dokud nebudou všechny kostičky nahoře (Klikejte na ně postupně). Až budou, vyřízne se dole takový čtvereček, klikněte na něj a vezměte z něj šedý dílek D. Potom se vraťte 1x doleva, 3x nahoru a dvakrát doprava. Klikněte na ten stroj, jak má čtyři čtverečky a koukněte na ten peníz co jste sebrali. Na něm je rok výroby 4913, tak ta čísla tam naklikejte. Otevře se vám ta bedna vedle. Vyndejte z ní tu červenou pojistku (vypadá jak teploměr) a dílek C. Jděte 2x doleva, 1x dolů a tu pojistku dejte do toho stroje. Pak jděte 2x dolů, tu páku na tom transformátoru dejte dolů a tam, jak vede ten proud dejte lžíci. Vybouchne to a dole máte další dílek A. Pak jděte nahoru, jak je to šedé kolo, doprava a nahoru. Seberte to kolo a jděte dolů a dvakrát doleva. Kolo nandejte do té díry v trubce a zatočte s ním. Jděte 2x doprava a nahoru a ze země vemte tu perlu. Pak 1x dolů, 1x doleva, 2x dolů a tam zandejte tu perlu do těch hodin (nebo co to je). Ve dvířkách máte dílek B. Vylezte 2x nahoru a tam zasaďte ty dílky do šedého kola. Objeví se dveře. Otevřete je, klikněte na horní čudlík a jedete. Po zastevení klikněte na dolní a můžete jít.

Originál


Extended

 
 

Reklama