Submachine 5: The Root

Submachine 5 HD

16. ledna 2014 v 0:00 | Oqapo

Soundtracky ze Submachine 5

13. října 2012 v 16:49 | Inirdin
Vytvořil: Thumpmonks
Nahrál: Inirdin Eventis

Submachine 5: The Root

29. prosince 2009 v 20:39 | Oqapo

Překlady ze Submachine 5

25. prosince 2009 v 12:54 | Pav
První úkol
První úkol: Sesbírejte 3 takzvané "wisdom gemy", ztracené v subnetu po celé roky. Tyto artefakty, sestrojené v první sub-éře neznámým výrobcem jsou jediným využitelným zdrojem energie pro ty stroje umístěné v koridoru. Tato lokace je dostupná pod kódem 7-4-7.
1.Zapni ten stroj
2.Vyšetři vzdálený konec sítě
3.Vrať se nezraněn

Mail od Murtaugha
Dobré ráno
Spal jsi dobře?
Mám pro tebe první úkol.
Vypadá to, že jsi pro tento úkol ten nejlepší díky tvému výcviku zacházení s wisdom krystaly. Musíš vystopovat tvoje předešlé akce a vrátit je zpět. Nejjednodušší cesta jak se dostat do Rootu je začít odsud. Souřadnice Rootu jsou: 5-5-2, a nezapomeň souřadnice laboratoře, které jsou 0-0-1. Hodně štěstí
Murtaugh

Návod na Submachine 5

16. února 2008 v 16:49 | BlackSheep7
Klikněte na kolo, pak na obě dvě a pak na všechny čtyři.

001 Lab
Ze země vezměte ten blok s tužkou. Jděte vlevo, klikněte na obě páčky po stranách a pak na ten špuntík vprostřed. Vejděte dovnitř, jděte dolů a doleva k počítači. Zapněte ho (tak jak se normálně zapíná) a postupně klikněte na oba články a diamant (do bloku se vám zapíšou čísla). Pak jděte 2x doprava, klikněte na ten čudlík u dveří, aby se otevřely a vejděte. Jděte doprava a otevřete poklop. Jděte 2x dolů a doprava. Do stroje naklikejte kombinaci 5-5-2 a jste tam…

552 Root
Klikněte vlevo od stroje, jděte po těch schůdkách dolů a doprava a ze stojanu vezměte první secret. Jděte zpátky nahoru a 3x doprava. Vejděte do otvoru, doprava a vezměte ze země malou oranžovou věcičku (Lead Casting). Pak jděte ještě jednou doprava a na zdi klikněte na ten obdélník. Pak klikněte na dvě malé částečky u toho oblouku (zástrčky). Zástrčka se uvolní, klikněte na ní, aby se zapojila do zásuvky. Běžte doprava, dolů, 3x doprava, nahoru a 2x doleva. Vejděte do místnosti a ze země pod židlí seberte klíč na šrouby J (wrench). Opusťte místnost a jděte 2x doprava, dolů, doleva, dolů a doprava. Vezměte klíč na šrouby (wrench) a odšroubujte všechny 4 šroubky. Uvnitř máte klíček (rusty key). Jděte doleva, nahoru, doprava, nahoru a doleva, vejděte do místnosti a klíčem (rusty key) odemkněte jedinou zavřenou plechovou krabici na zdi. Seberte Cipher Plate 1 a vyjděte z místnosti. Jděte doprava, dolů, 2x doleva a umístěte Cipher Plate do pravého otvoru v panelu na zdi. Klikněte na knoflík a už jste v místnosti 0,1.

0,1
Jděte dolů a doleva do místnosti se židlí a ze židle vezměte Cipher Plate 2. jděte zpátky doprava, 3x dolů a doleva. Klikněte na ten obdélník v rohu, použijte klíč (wrench) na ty dva šroubky a vezměte si druhý secret. Jděte zpátky doprava a 4x nahoru. Vezměte Cipher Plate 1 z pravého otvoru a přemístěte ho do levého. Do pravého umístěte Cipher Plate 2.

1,2
Jděte dovnitř, doprava a 2x dovnitř. Na zdech jsou otvory, ve kterých jsou ručičky. Každou ručičku musíte přesunout, tak aby se dotýkala takových těch mušliček. Vyjděte z místnosti, jděte doprava a dovnitř a 2x otočte s kolem. Jděte doprava a dovnitř a tam taky 2x otočte kolo. Jděte opět doprava a dovnitř a posledním kolem otočte taky 2x. Vraťte se do místnosti s kolečky ve zdi a vezměte si kovovou krabici (metal box) ze stojanu. Měl by se otevřít, pokud ne, tak jste dělali něco špatně. Vyjděte ven a jděte doleva. Nad dveřmi je lampa, která jako jediná nemá kryt. Vezměte z ní žárovku (light bulb) a jděte 2x doleva. Vyndejte Cipher Plate 1 i 2 a vložte Cipher Plate 2 do levého otvoru.

2,0
Klikněte na kulatý poklop a vlezte dovnitř. Klikněte na horní knoflík.a vyjděte ven. Jděte doleva a vejděte pod poklop. Ze země vezměte prázdnou žárovku (empty coil). Vylezte, jděte doleva a pod zase otevřete poklop. Kliněte na horní čudlík, vylezte a jděte 2x doprava. Vyndejte Cipher Plate 2 a dejte Cipher Plate 1do pravého otvoru.

0,1
Jděte 4x dolů a doprava. Do horního otvoru v tom stroji (je to nabíječ) strčte prázdnou žárovku (empty coil) a 3x zatočte tím volantem. Pak si žárovku vemte a jděte zpátky doleva a 4x nahoru.Cipher Plate 1 přendejte z pravého do levého otvoru.

1,0
Jděte dolů, doprava a žárovku (coil) strčte do toho oranžového stroje. Jděte zpět doleva a nahoru, vyndejte Cipher Plate 1 a do pravého otvoru vložte Cipher Plate 2.

0,2
Jděte dolů a 4x doleva (zapíšou se vám symboly v kruzích). Klikněte na zem vlevo od trubky a vezměte si secret. Vraťte se zpátky a zatočte s kolem na trubce. Vraťte se 4x doprava a nahoru, vyndejte Cipher Plate 2 z pravého otvoru a do levého otvoru vložte Cipher Plate 1.

1,0
Jděte dolů, doprava a vezměte si žárovku (coil). Jděte zpět doleva a nahoru, vyndejte Cipher Plate 1 z levého otvoru a klikněte.

0,0
Jděte 2x doprava a dejte žárovku (coil) do toho oranžového stroje. Vraťte se zpátky 2x doleva a dejte Cipher Plate 2 do levého otvoru.

2,0
Jděte 2x doleva a klikněte na tlačítko ve stroji na zdi. Vezměte si secret. Jděte 1x doleva a vlezte do rozbité zdi. Vezměte si ze stojanu Wisdom Gem 2, jděte doleva, po schodech nahoru a z křesla vezměte pátý secret. Jděte zpátky dolů, doprava, do rozbité zdi a 3x doprava. Dejte Cipher Plate 1 do pravého otvoru.

2,1
Jděte doprava, nahoru, doleva a klikněte na to tlačítko, aby se přeměnily barvy koleček. Jděte 2x doprava a tam udělejte to samé. Pak jděte doleva, dolů (mříže jsou na druhé straně), 2x doprava, dolů a žárovku (light bulb) strčte do prázdného světla na zdi. Jděte 2x doleva a koukněte se do zápisníku. Klikněte na stejné ornamenty, co máte v zápisníku a klikněte na ten šroub dole. V zemi se otevře otvor. Slezte po žebříku dolů a do prvního otvoru v podstavci sochy strčte Lead Casting. Vezměte si ho zpátky a strčte ho do druhého a pak do třetího. Vlezte do otvoru v zemi a ze země seberte Wisdom Gem 3.
Vraťte se zpátky 2x nahoru, 2x doprava, nahoru, 2x doleva a nahoru. Pak doleva, tam zmáčkněte čudlík, aby se přesunulo bílé světýlko, pak 2x doprava, tam udělejte to samé. Vraťte se o jedno doprava a slezte po žebříku dolů (mříže by měly být přesunuté).Pak jděte doleva a vyndejte Cipher Plate 1 i 2 z otvorů a umístěte Cipher Plate 1 do levého otvoru.

1,0
Slezte dolů po žebříku, dejte se 2x doprava až k vaně. Do vany vhoďte krabici (metal box) a ona se promění v Wisdom Gem 1.Klikněte zpátky a vezměte si klíč (wrench). Zatočte s ním uzávěrem na trubce dole u země na vaně a kyselina vyteče. Klikněte znova na vanu a vezměte Wisdom Gem 1. Vraťte se zpět 2x doleva a nahoru. Vyndejte Cipher Plate 1 a klikněte na knoflík.

0,0
Jděte doleva, nahoru a pořád doleva, až dojdete k tomu přemisťovači. Zadejte kombinaci 7,4,7 a klikněte.

747 Coridor
Jděte 2x doprava a klikněte na páčku u dveří. Vejděte dovnitř a všechny tři Wisdom Gemy vložte do otvorů jejich tvaru na zdi. Zatáhněte za páku na stole a pomalu začnete odjíždět. A to je konec :)


Submachine 5 - konečně

30. ledna 2008 v 16:58
Tak je to tady... Vyšla Submachine 5: The Root! Přesně dneska, takže jsem to stihla dobře :) Nevim co k ní říct, hrála jsem jen začátek a nedohrála, ale doufám, že to stihnu ještě dneska, protože jinak mi to nedá spát a zítra budu nemožná... Tak jo, návod máte v rubrice Submachine 5 The Root rozdělený na tři části. No a dost keců, jděte si zahrát Submachine 5 : The Root...ale spíš bych doporučovala to stáhnout, je to tak malý, že se na to nedá koukat... A nakonec, jestli chcete vidět pár screenů, rozklikněte Celý článek no a rovnou už tu klidně můžete nechat nějakej ten komentář, třeba názor na tuhle Submachine, nebo tak...

Submachine 5 bude

1. prosince 2007 v 8:10
Tak se hlásím po trochu delší době a mám úžasnou zprávu pro všechny fandy Submachine... Bude Submachine 5: The Root! Už jsem přestala doufat a říkala jsem si, že by to byla škoda, kdyby byla FLF poslední (The Lab poslední z těch navazujících). A dneska jsem měla chuť si zahrát Submachine, tak jsem vlezla na stránky a tam, že Mateusz pracuje na Submachine 5. Byl to šok, ale příjemný :) A bližší info: Hra má vyjít asi v lednu, bližší datum se objeví později. Pro někoho bude prý lehčí, než čtyřka. Nemá být poslední, ještě bude Submachine 6 ( jo!). Víc nevím, mám jeden screen, ten tam dole ↓ Tak se těšte na leden, aspoň nás po vánocích ještě něco čeká :)
 
 

Reklama