Submachine 6: The Edge

Submachine 14?

26. října 2013 v 12:00 | Oqapo

Submachine 6 HD

15. května 2013 v 18:45 | Oqapo

Soundtracky ze Submachine 6

5. listopadu 2012 v 17:56 | Inirdin
Vytvořil: Thumpmonks
Nahrál: Inirdin Eventis

Realní model výtahu ze Submachine

9. dubna 2010 v 15:34
Tak to vážně nemá chybu. Nějaký Daniel Chaves udělal model výtahu ze Sub5 a 6. Více si můžete přečíst zde, a teď obrázky.Hmm, z venčí a ze zadu, dobré ale je to hrozné že ty fotky jsou černobílé.Hmm, super ale kde máte desku s pákou? Asi moc kritizuji, že...Pult u dveří? Teď nevím jestli tam byl, nebo ne, ale kdyby ne stejně je to super.


3D návrh, hmm, no jo no...


A nakonec všechno v jedné kostce, dalo by se tomu říct že jsme to jakokdyby shrnuli, model je dobrý. Jo ale pořád mě sere že je to černobílý, protože je to takoví smutný, no.

Re: Britanica Neni potřeba aby to fotila NASA :-P

Submachine 6: The Edge

29. prosince 2009 v 19:49 | Oqapo

Překlady ze Submachine 6

21. prosince 2009 v 17:11 | KateSub, Oqapo
Bezvýznamné

No, to je ono...
Nevidím důvod se tady zdržovat déle.
Nikde nikdo, a já se mezitím zbláznil.
Je to bezvýznamné.

Protokoly

Nezmatkuj s protokoly.
Pokud to uděláš, zavřou tě tu. Viděl jsem, že se to tu už párkrát stalo.

To není nejlepší spůsob jak tu zemřít.

Novinka
Řekl ti, že jsi první, koho sem poslal?
Pak mám pro tebe novinku, přiteli...

Účel (scrt)

Byl jsem sem poslán Murtaughem, samozřejmě, kým jiným.
Mým úkolem bylo vypnout obrané systémy, aby invaze mohla pokračovat do jádra.

Vím, že nejsem první kdo tu je, myslím si že tu přede mnou bylo aspoň 5 lidí.

Je to těžké slyšet ale musíte to slyšet;
Stejně jako jsem tu nebyl první, nebudu ani poslední.

Lži
nevěř jeho lžím

Murtaughova hra (scrt)
Nikdy jsem si nemyslel, že mě hraní v Murtaghově hře dovede (až) sem. Nikdy jsem si nemyslel, že si můžu vybírat. Jen jsem plnil jeho rozkazy. Teď už je pozdě na to, abych změnil stranu.


Pro tebe asi také.
Ale pokud budeš mít šanci...
Povede tě.
Pokud on je průzkumník, ona je... řešitel?


Rozbitý portál (scrt)
portal prototyp 2/32
Tento portál byl vyvinut pro přepravu údržbové jednotky mezi různými části sub-netu.

Prototyp přišel do kontaktu s lidským faktorem a byl přeprogramován k přepravě lidí.

Primární funkce vymazána.
Jakožto hlavní faktor rozšířeného napadání lidmi, portál byl považován za neúspěch.


Thoth (scrt)

Thoth

Patron: vědomostí, tajemství, psaní a písařů
Vzhled: muž s hlavou ibise držící písařskou paletu a pero. Byl také zobrazován jako kompletní ibis, někdy i jako pavián.
Popis: Thoth je neobvyklý bůh. Ačkoliv některé příběhy tvrdí, že je synem boha Ra, jiní říkají že se sám vytvořil skrze sílu jazyka. Je stvořitelem kouzla, vynálezcem písma, učitelem člověka a poslem bohů (v Řecku je jeho obrazem Hermes). Je také strážcem božích záznamů a meditujícím.
Je také měřitelem a kronikářem času.


Zpráva; Blokovaná

Od: blokovaný_
@ blokované_
Init: vstupní vzorec nerozeznán
Tag: venkovní
Ext: zamořený
Protokol 54-2
Blokováno a dáno do karantény


Zpráva; Odblokována

Od: Murtaugh

@lab
Nevím, jestli si tuhle zprávu někdo přečte, nebo jestli jen narazí na firewall bezpečnostního systému, ale pokud je tu sebemenší šance, musím jí využít.

Potřebuji, abys vyřadil z provozu následující:
2-18 - Sekundární obranný systém
1-12 - Primární obranný systém
1-0 - Mainframe

Sbohem
mur@lab: haló?
mur@lab: Nemůžu tomu uvěřit
mur@lab: podařilo se ti yvřadit bezpečnostní systémy subnetu
mur@lab: nyní můžeme volně cestovat sítí. Můžeme vtrhnout do jádra
mur@lab: naneštěstí pro tebe, tvé dobrodružství tady končí.
mur@lab: sbohem

Návod na Submachine 6

17. října 2009 v 12:56 | Oqapo
Otevřete dveře a vejděte do druhého pohybovače. Pohybovač vás převeze do Edge, vstupte tam. Do díry dejte všechny věci které máte. Pokračujte dál, stiskněte tlačítko, pokračujte. Nyní do systému naklikejte libovolná 4 čísla.

Běžte až k rozbitému teleportu, odtud pokračujte rovně. Běžte 3x doprava, a kliknutím odstraňte mříže. Vstupte do potrubí, běžte doleva, nahorů a doprava. Otočte 2x kolem. Běžte doleva a nahorů, tam seberte kartu. Teď běžte doprava, tam klikněte na kůl a běžte zpět ke kolu. Otočte kolem 2x a běžte doprava, dolů, pokračujte rovně. Tady běžte doprava, potom do středního potrubí, nahorů, a doleva. Zde máte kruhy které ovlivňují mříže u žebříků (od vás doprava, nahorů). Otáčejte koly tak aby svítilo levé, nebo pravé, a běžte nahorů odstranit mříže, to samé uděláte potom ale z druhou stranou, až budou mříže odstraněny, můžete rozsvítit horní tlačítko takže můžete pokračovat nahorů až na povrch.

Běžte doprava, do stroje vložte kartu a zmáčkněte tlačítko. Přijede k vám výtah, vstupte do něj a jeďte do druhého patra. V druhém patře v systému hned před výtahem dejte všechny body dolů aby security level byl na nule. Nyní jeďte do prvního patra. Běžte 3x doprava, seberte kostku a běžte zpátky do potrubí. Běžte 3x dolů, doprava, 2x nahorů. Tady kolem jednou otočíma takže se dole změní východy. Běžte do druhého východu, potom do nižšího potrubí. Klikněte na obě dvě páky, a běžte do horního potrubí. Běžte doprava a měly by jste se ocitat v egyptských místnostech. Běžte doprava zde si všimněte kruhu, potom běžte ještě doprava. Zde na kámen vložte kostku. Běžte ke kruhu, otočte jim, vraťte se ke kameni z kostky vytáhněte rezavé železo, běžte ještě ke kruhu, otočte jim, běžte ke kameni a tady seberte POD který byl to rezavé železo. Nyní běžte zpět k výtahu, do druhého patra.

Tady běžte až k díře a do ní dejte ten POD. Nyní můžete zkoumat systém, běžte nahorů tam dejte bod na druhou stranu, nyní můžete opustit tento systém, a můžete jet do prvního patra. Zde se vám hned před výtahem otevřeli dveře, vstupte. Zde je další díra dejte do ní POD a spusťte systém. V systému běžte dolů, a také prohoďte body. Opusťte systém a běžte do druhého patra, zde se vám otevřeli dveře, vstupte.

Nyní jste v celkem dlouhé chodbě, zde se nacházejí dvě díry, budu psát první či druhá díra blíže ke dveřím. Takže nejprve běžte dát POD do druhé díry. V systému běžte doleva a přehoďte body, opusťte systém. Nyní běžte dát POD do první díry. V systému běžte 2x doprava a přehoďte body protokolu 54-2,3,4 a opusťte tento systém. Běžte dát POD opět do druhé díry. V systému běžte nahorů a zde klikněte na kostku s písmenem E, dokud nespadne vedle kostky s kolečkem, potom opusťte tento systém a vydejte se do výtahu který jste pomocí systému s kostkama přivezli.

Teď klikněte na střední tlačítko a vstupte do těch místností. Běžte nahorů a dejte POD do díry. V systému běžte doleva a nastavte disarmed, potom běžte dolů a nastavte offline. Opusťte tento systém. Běžte dolů, doleva, nahorů. Tady dejte zase do díry POD. V systému běžte nahorů a doleva, přehoďte bod, dejte ihned cancel potom yes a běžte zpět do výtahu a tam klikněte na pravé tlačítko.

Zde běžte doleva a 2x nahorů. Nyní dejte POD do díry. V systému klikněte na bod. Přesouváte se do velkého systému. Tady běžte doprava, zde pohybujte body tak aby se spojili. Až se spojí běžte doleva. Zde běžte nahorů a přehoďte body to samé udělejte dolev, v pravo. Potom běžte 2x nahorů a klikněte na bod. Běžte doleva dolů a tam přehoďte bod. Běžte dolů doprava a nastavte body tak aby celá čára končila v bodu kolečka. Běžte doleva, pohybujte myší tak aby se body spojily. Běžte doprava a rovně, dejte reset a yes. Běžte 2x nahorů, tady prohoďte bod. Dejte yes, pokecejte z Murtaughem a opusťte systém.

Běžte 2x dolů, seberte POD, běžte doleva. Oddělejte mříže a vrtuli, vstupte do potrubí a běžte 4x nahorů a 3x doprava. Dejte POD do teleportu, přehoďte bod a teleportujete se! Konec. Pokračování příště... v Submachine 7: the Core.

Submachine 6: The Edge

16. října 2009 v 16:37 | Oqapo
Tak konečně jsme se dočkali submachine 6... Už jsem sub6 zkoušel hrát... ...hmm... ...docela těžký, ale zdá se mi že se v hře neorijentuji, to je tím že jsem si ještě zevykl x-), a tak přikládám odkaz kde si můžete zahrát sub6 a ještě pár těch obrázků které jsem vám tady sehnal.

Pro spuštění hry klikněte zde!

Submachine 6 v sobotu?

8. října 2009 v 14:32
sub6_screen

Přípravy na vydání sub6 už jsou v plném proudu Pastelportal.com už má na článku o dokončení submachine více jak 100 komentářů od lidí z celého světa. Já abych potlačil tu nedočkavost tak jsem hrál Great house escape ten díl kde jsou všechny díly spojený, tak doporučuji na potlačení nedočkavosti na sub6. house escape si můžete záhrát zde, asi víte že je to taky od Mateusze Skutnika. Ale teď k věci říká se že sub6 má vyjít tento víkend nejpravděpodobná je sobota 10.10. Taky se říká že to má mít přes 150 místostí. A nám zbývá doufat ať sub6 výjde co nejdříve. Prostě vidání dalšího submachine už je na čase protože poslední bylo vydáno před 22 měsíci (tj. 1 rok a 10 měsíců). Nevím jestli o tom někdo přemýšlel ale po sub6 by bylo docela dobré aby Mateusz Skutnik udělal ještě takovou třešničku na dortu a udělal takovou menší verzi jako je Sub0, SubFLF a Sub1 extended. Aby bylo co hrát sub6 a ještě třešnička byl by to sen všech subfanoušků přemýšlejte pár dní před sub5 bylo vydáno sub1 extended a ještě bylo sub4 a subFLF či sub3 a sub0, ke každému velkému dílu jeden malí díl. Možná Mateusz Skutnik chce nás překvapit nebo o tom nepřemýšlí a vrhne se rovnou na DT3. Ale 10.10 buďte připraveni že dostanete šok z radosti, tedy pokud sub6 výjde.

Submachine 6 je hotové!

27. září 2009 v 23:19
sub6_screen

Submachine 6 už je konečně vytvořeno, jenže si musíme počkat na vydání. Mateusz Skutnik zatím nevím kdy bude Submachine 6 vydáno, ale já si myslím že to bude mezi koncem září a začátkem října.
___________________________________________________________________________

A v menu můžete najít naše česká fórum o Submachine můžete tam psát a diskutovat.
 
 

Reklama