Submachine: Future Loop Foundation

Návod na Submachine FLF Redux

15. prosince 2014 v 22:40 | Crsod
Jste v nějaké čalouněné místnosti. Klikněte na tlačítko přehrávače a tím si přitáhněte klíč. Klíč seberte a odemkněte si ním dveře, vyjděte ven. Nad dveřma se nachází lísteček s číslem, ten seberte. Potom běžte za roh a tam seberte nůž. Vraťte se do čalouněné místnosti a rozřezejte všechny zaplátané kousky stěn, dokud nenajdete ID kartu. Běžte opět doprava a ID kartu dejte do pultu a poté stistněte jeho tlačítko.

Běžte doprava, nahoru, doprava, dovnitř. Otevřete všechny dvířka dokud nenarazíte na promítací obrázek, ten seberte. Vraťte se dolů a odtamtud jděte po žebříků dolů a potom 4x doleva. Seberte klíč a vraťte se zpět, 4x doprava a pak dolů. Koukněte se doleva a na levou stěnu, jsou na ní runy, ty si opište. Vraťte se opět nahorů, běžte doleva a použíjte promítací snímek do promítačky, ta vám vytvoří hologram, vstupte do něj.

Teď se nalézáte ve starém domě, jděte doprava a do dveří, přibližte si obraz se sovou, je na něm napsaný kód, ten si opište. Výjděte z pokoje, jděte doleva, dolů a potom 4x doprava. Použijte klíč na trezor ve zdi. Seberte první kolo vzpomínek. Potom překlikněte tlačítko kousek nalevo od trezoru, mělo by vám udělat ptačí zvuk. Potom běžte doleva, vlezte do dveří, zadejte do stroje kód z obrazu se sovou, ukáže se vám runa, tu si poznačte, avšak nezaměňujte ji s runama ze zdi v kamenné části. Výjděte z pokoje, běžte doleva, vejděte do dveří, běžte zase doleva, až se dostanete k runovému stroji. Zde zadejte runy, které jste si měli opsat. Potom stiskněte spodní tlačítko, stroji odpadne poklop a pod ním zůstane první reostat, vezměte ho.

Běžte zpátky na chodbu. Běžte doleva, nahoru a doprava, vejděte do dveří pokoje se sovou a pak doleva. Jsou zde sluchátka, které můžete spustit pomocí runy ze stroje z dolního patra, tak do přehravače turo runu naklikejte a potom klikněte na sluchátka. Pokud byla runa správná, začne vám hrát, pokud ne, běžte si runu ověřit ještě jednou. Teď vylezte z pokoje, běžte doprava, je zde stroj. Zapojte reostat do stroje. Běžte dvakrát doleva, dolů a do dveří, nejlépe ještě dokud vám hraje hudba ze sluchátek, pokud ne, běžte ji zapnout znova. Když hraje hudba stroj v této místnosti ji zaznamenává a otevírá při ní poklop s druhým reostatem, ten vezměte. Pokud ho zde nemáte, běžte znovu zapnout hudbu.

Vraťte se ke stroji s prvním reostatem a vstupte do dveří, které vedle něj jsou. Běžte doleva a použíjte druhý reostat. Výjděte z místnosti, jděte dvakrát doleva a vstupte do dveří. V místnosti běžte doleva, seberte druhé kolo vzpomínek, které vám právě stroj otevřel, poté opusťte místnost a pomocí obrazu s promítačkou se vraťte do kamenné části. Běžte doleva, 2x dolů a doprava a do kamenné mechaniky dejte obě kola vzpomínek. Otevře se vám poklop, za nímž je filmová páska, seberte jí.

Vraťte se do starého domu, běžte v horním patře úplně doprava, zadejte kód, který jste sebrali nad dveřmi čalouněné místnosti. Otevře se vám promítací místnost. Běžte 4x doprava, použíjte pásku na velký promítací stroj a zapněte ho. KONEC.

Submachine Future Loop Foundation Redux

15. prosince 2014 v 18:40 | Crsod

Mateusz vydal HD verzi FLF s přidanými prvky. Hru jsem již dokončil a musím tedy trochu pokritizovat. Nové místnosti jsou super, Mateusz místo původních FLF obrázků použil obrazy z rodinného alba a tak můžeme vidět nostalgický pohled například na jeho praprarodiče, dále jsou přidány i místnosti z úplně novým stylem, ale to bych nerad spoileroval, ale líbí se mi. Soundtrack taky musím pochválit, zvláště pak skladbu, která hraje z jukeboxu, Thumpmonks zase zaváleli. Avšak co pochválit nemůžu jsou hádanky a zápletky. Jsou docela jednoduché a hru od původní verze moc neobohatili.

Submachine FLF HD, čím bude jiné?

8. prosince 2014 v 22:36 | Crsod

Mateusz začal pracovat na poslední HD předělávce série, Submachine FLF. Protože se skupinou FLF už nejspíš nespolupracuje, tak se rozhodl, že do teď docela suchý díl, co se týče hádanek, jako jediný předělá. Tvrdí, že přidal nové lokace, nové hádanky i novou hudbu od Thumpmonks. To znamená, že z FLF udělal docela jinou hru. Necháme se překvapit. Hra bude k zakoupení za pouhý 1 dolar.

Submachine: Future Loop Foundation

29. prosince 2009 v 20:40 | Oqapo

Návod na Submachine FLF

8. září 2007 v 19:53 | BlackSheep7
Jste v nějaké čalouněné místnosti a je zamčená. Jak je tam u země ten promítací stroj, tak klikněte na jeho hranatý čudlík, druhý zprava. Přijede klíč, tak si ho vemte. Tím klíčem odemkněte dveře a vylezte. Koukněte na ten čtvereček nad dveřmi a zapište si někam ta čísla. Jděte za roh a tam seberte tu kudlu ze země. Vraťte se zpátky do té čalouněné místnosti a kudlou rozřízněte ten šev na zdi přímo naproti vám. Klikněte na tu kartu a vemte si jí. Jděte ven a kartu dejte do díry v tom stojanu. Klikněte na čudlík. Jděte do toho průchodu naproti vám a 2x dolů. Jestli máte puštěný zvuk, klikněte na oranžový míč, dělá hezký zvuk :o) Pak vlezte do toho průchodu v levé zdi. Klikněte na ten čtvereček na zdi a ty znaky si někam nakreslete. Jděte zpátky doprava, třikrát nahoru, doprava a vlezte dovnitř. V jedné z těch schránek bude promítací kartička, musíte je prohledat, možná jí najdete :). Vezměte si jí a jděte zpátky, doleva, dolů a doprava. Tu kartičku dejte do toho přístroje a klikněte na ten čudlík. Pak klikněte na tu ženskou, jak se promítla na zeď a jste úplně někde jinde :) Jděte dolů, doleva a běžte do těch dveří. Můžete se chvilku koukat na televizi, ale zrovna dávají logo FLF a to je trochu nezáživný program :) Tak jděte doleva a do toho stroje naklikejte kód, který byl na té zdi a vy jste si ho měli napsat nebo zapamtovat (pokud se tak nestalo, vraťte se :D). Pak klikněte na ten dolní čudlík a vemte si to kolo. Jděte zpátky na chodbu, 2x doleva a klikněte na zdi na ten hranatý čudlík. Jděte 3x doprava, nahoru, jednou doprava a vlezte do těch dveří. Přibližte si obraz té sovy a zapamatujte si to číslo v pravém dolním rohu (215). Jděte zpátky na chodbu, doleva, dolů a 2x doprava. Vlezte do dveří a do toho stroje naklikejte to číslo, co bylo pod tou sovou. Ten znak, co se objevil si pamatujte, nebo někam zakreslete. Jděte na chodbu, 2x doleva, nahoru, 1x doprava a zase jděte do té místnosti. Jděte doleva a do stroje naklikejte ten znak, který jste měli dole pod tím číslem 215 a klikněte na ty sluchátka. Slyšíte nějaké hraní na kytaru, to bude asi ta kapela FLF. Na zemi se válejí nějaká cédéčka skupiny FLF, můžete si je prohlédnout, jsou zvláštní. Pak se vraťte zpět na chodbu, 2x doprava a do toho stroje zadejte ten kód ze začátku hry (tak já vám ho prozradím, jinak nemůžu... 3218). Ta zeď odjede, tak tam klikněte. Jděte pořád dál. Do té promítačky dejte to kolo a klikněte na ten čudlík. Tak to už je opravdu všechno. Je to krátká hra.Návod na HD verzi

 
 

Reklama