Submachine Universe

Nové lokace - Září 2017

3. října 2017 v 21:00 | Oqapo


Ano, je to tak. Máme říjen a já tady představuji nové lokace za září 2017, protože Mateusz jaksi nedal vědět o sobě a o tom, že vydal nový update Submachine Universe (už 19. září), které teď nese číslovku 4.5.2. Nedal sice vědět o Universe, ale nastínil, že pracuje na oné menší point'n'click hře, kterou slíbil na začátku roku, s pravidelnými nedělními livestreamy ale nějak skončil a dnes jsem zjistil, že si dokonce zrušil účet na Twitchi. Jelikož nechci, aby články o nových aktualizacích byly strohé jako doteď, připíšu několik základních informací dovnitř článku, abyste se případně vyhnuli spoilerům. Taky bych chtěl poděkovat člověku v komentářích, který se podepsal s, za upozornění na novou aktualizaci.

Nové lokace - Červen 2017

11. června 2017 v 1:30 | Oqapo


Jelikož se Mateuszovi dostalo za poslední tři měsíce dostatek peněz na to, aby udělal další měsíční updaty Submachine Universe, tak tu máme nové tři lokace za uplynulé tři měsíce. Konečně dojde k využitím některých dosud nevyužitých itemů, které nebudu specifikovat, a narazíme na nový typ portálu, z návrhu fanouška, který Mateusz kreslil na jednom ze svých streamů (rychlomalba). Pokud Vás nebaví pracně hledat nové místnosti, můžete se podívat do seznamu nebo mi pomoct s doplněním informací právě do seznamu místností.

Nové lokace - Únor 2017

10. února 2017 v 0:10 | Oqapo


Omlouvám se za zpoždění článku o nové aktualizaci, ale aktuálně se to má tak, že nestíhám skoro nic. Netrvalo dlouho od vydání HD verze Universu a už tady máme další nové lokace. Mateusz takto chce přidávat každý měsíc, pokud jeho měsíční příjem z Patreonu bude vyšší než 1000$.

Sám úplně nevím, co zatím čekat a tak jdu prozkoumávat subnet, každopádně vám můžu na začátek prozradit, že vstupní lokace prošla proměnou (viz obrázek) a přibylo pár dalších nepoužitelných itemů, třeba mýdlo. Prakticky všechny nové lokace jsou Mateuszovy překresy fanartů od youtubera Jatska, který se na svém kanále zabývá především právě Submachine.

Mateusz totiž Submachine Universe hrál na dvou svých posledních streamech, sám a od začátku a to nejzajímavější bylo, že jeho streamy obsahovaly nově i jeho mluvený komentář se zajímavým akcentem angličtiny. Tak jsme se dostali i do situace, že Mateusz na streamu imitoval Donalda Trumpa, i když to znělo spíš jako ruský mafián. Mateusz v tomto typu streamů chce pokračovat, ovšem ne v každém streamu, přece jenom o malby štětcem toho moc nenapovídáte.

Také přestaly na youtube vycházet rychlomalby (speed painting), což má za následek čistější hlavní stránku zde na blogu :D.

Submachine Universe HD

26. ledna 2017 v 17:20 | Oqapo

Nové lokace - Červen 2015

17. června 2015 v 20:00 | Oqapo

Dnes byly do Universe vypuštěny nové lokace. Narazil jsem sice zatím jen na jednu, ale vypadá úžasně. Proto můžete mi pomoct doplnit Seznam lokací Universe.

Nové lokace - Září 2014

23. září 2014 v 18:47 | Crsod

Dnes vyšel nový update na Universe. Je to poslední letošní update, Mateuszův cíl byl pokořit hranici 100 lokací (místnosti se nikomu počítat nechcou, nebo vám ano? :D). Hlavní informace ale, kterou Mateusz oznámil je to, že příští rok začne Submachine Universe plnit gameplayem, hratelností, úkoly, říkejte si tomu jak chcete. Má v plánu z Universe udělat velkou masivní hru. Jestli výjde před Submachine 10 nebo po, to se neví, jestli TO nebude Submachine 10 se taky neví, ale obojí má vyjít příští rok.

Nakonec dodal svou oblíbenou větu "Dobré časy jsou před námi." a přiložil pár screenů nových lokací v HD, které najdete uvnitř článků. Pokud se vám nebudou chtít hledat, dám vám koordináty do seznamu místností Universe a zvýrazním je, aby jste se v tom salátu čísel a písmen vyznali :D. Taky je k dispozici pár nových překladů.

Nové lokace - Únor 2014

3. února 2014 v 16:45 | Oqapo

Včera vyšel další update SNEE. Našel jsem zatím jen jednu lokaci (karma portál v 461), kde je zajímavá poznámka. Pojďme najít další lokace. Aktualizace: Tak jsem zjistil, že byla přidána jenom tato lokace, jejíž účel asi bude větší díky poznámce, která se v ní nachází. Copak by Mateusz přidával lokaci po jednom jenom tak "for fun"?

Nové lokace - Leden 2013

25. ledna 2013 v 16:15 | Oqapo

Dnes vyšel nový update na Submachine Exploration, byl hlavně poupraven vzhled a zvuky. Samozřejmě i na nové lokace se nezapomnělo, našel jsem asi 4 nové lokace (Seznam místnosti subnet) a jsem přesvědčen že jsou tam další, jestli narazíte na nové lokace dejte vědět, tak hurá běžte hledat!

Překlady ze Submachine Universe

3. ledna 2013 v 0:04 | KateSub, Oqapo
Osamělý poutník (291)

Zdravím, osamělý poutníku.

Vítám tě a gratuluju, že ses dostal až sem za pomoci jedné ze tří těchto ctností:

- štěstí - pokud ses sem dostal náhodou z náhodné lokace sítě
- trpělivost - pokud ses sem dostal systematickým zadáváním souřadnic
- inteligenci - dlouhá strastiplná cesta vyplněná luštěním stop, které tě sem dovedli

Každopádně sis pobyt v této svatyni zasloužil.
Naneštěstí vím, že tyto posvátné zdi budou brzy rozmetány Murtaghem, který sem už přichází. Nemůžeš zůstat. Ale měl bys přetrvat. Měl by ses vrátit.

Proto prosím, trpělivě čekej zatímco Submachine 7: Jádro ti pomalui pluje vstříct z jiné dimenze mysli.

L.

Vstupy selhaly (355)

Poznámka pro mě

12.12.06

Možné vstupy selhaly

Zkontroluj 291

Mám z ní dobrý pocit

Spadl (613)

on… on spadl…

Dostaňte tu věc ze mě! Dostaňte to ze mě!

Protokol souhlasil s ústupem

>jdinaAPotéOdpočiň(157) >gotoAndRest(157)

Nevím co dál dělat.

zdá se, že jsem byl všude…

Dostaňte ze mě tu věc!

Už žádné psaní

Neznámá vrstva (840)

Počkat...

Co je tohle za vrstvu?

Přívod energie (947)

bot ID 41-32-95-96
údržbářský okruh 17083


947 trubka s přívodem energie z drahokamu rozbitá
prosakování vodiče
ztráta energie 20%


očekávám instrukce
opakuji
//------

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr9
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr2
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr3

Dopis před sebevraždou (mnt)

Slyšel jsem příběhy.

No, vlastně jsem je neslyšel. Jen jsem je četl na kouskách papíru. Četl jsem, že tu byli průzkumné týmy. Pro lásku boží, on opravdu zformoval týmy? Co se stalo těm mužům a ženám? Kde teď leží jejich roztříštěné kosti?


Vím že kamkoliv se podívám, pravděpodobně se dívám na kosti. Subnet je všude. Kolik lidí pro něj bude muset zemřít, aby shromáždil informace, které tak strašlivě potřebuje?

Jéžiši.


Nikdy jsem se nepřidal k průzkumnému týmu. Nikdy jsem nikoho neviděl. Nejsem zrovna průzkumník. Pokud mi řekneš, ať něco udělám- udělám to. Ale nevidím smysl ve zkoumání nekonečna. Možná právě proto si mě vybral k defsys misi. Možná právě proto teď stojím na téhle římse.


Když se podívám okolo, vidím submachine.


Když se podívám dolů, vidím nic.


Chci tam být.


Vidí tě (brk)

- To je nemožné. Nic se nezměnilo. Souřadnice jsou stejné. Ale všechno už je pryč. Nic tu teď není. Nic nevidím.

- Neboj se. Vidí tě. To je všechno co potřebuješ vědět.

- Nerozumím ti.

- Nemusíš. Jen to akceptuj.

Wiq (wiq)

Ne já, ne já. Nedotkl jsem se toho, přísahám!


Ne touhle cestou. Špatná cesta. Ne! Ne!


Viděl jsem to, ale neudělal jsem to. Můžete mi věřit.


Možná to byli oni. Netuším.


Tolik hluku, neustojím to!

Počkat... Kde je žebřík?


Jen ne zase mě.


Potřebuju další obvazy. Kde je žebřík?


Scentia gravis est, praeter non mens et anima est.

Nové lokace - Vánoce 2012

24. prosince 2012 v 14:30 | Oqapo

Dnes do SNEE přibyli dvě nové lokace, jedna podlokace se zkratkou 'chr' (na obrázku) a jedna normální lokace (po dlouhé době :D), obě jsou Vánočně tématické, i když ta jedna na to moc nevypadá :D, ale nebojte jsou tam Vánoční prvky. Pozici těchto lokací vám neřeknu, heh, buď je začněte hledat poctivě (doporučuji začít prohledávat lokace od 000 do 999, já to udělal naopak, a musel jsem si zvnovu projít skoro celý subnet), anebo si najděte na tomto blogu seznam lokací (koordinátů), do kterého už jsem nové lokace přidal.
 
 

Reklama


Rubriky