Teorie

Teorie myší díry

2. července 2016 v 14:30 | Oqapo

Od: Lmcuadros

Možná, že Einstein nemá žádnou schopnost se teleportovat. Ve vykopávkách je velká myší díra. Ta kočka tudy procházela do jiných sekcí a částí vykopávek.

Teorie prohlubování schízy

12. září 2015 v 11:11 | Oqapo
Od: Disco mc disco

Murtaugh ničí Submachine přesně tak, jak ho procházíme; Nemůžeme se vrátit do míst, která jsme viděli dříve.

Teorie světla a energie v síti Submachine

10. září 2015 v 11:11 | Toskin

Od: Zerpentos

Úvod

V průběhu našich mnoha dobrodružství v síti submachine (Subnetu), jsme narazili na pár míst bez osvětlení. Na mnoha místech subnetu jsme zase schopni vidět detaily kolem sebe naprosto jasně bez pomoci jakéhokoli očividného zdroje světla.

Tato esej bude zkoumat zdroj světla který, zdá se, osvětluje Submachine.

Koncept Sub-energie

Sub-energie je hypotetický druh energie který existuje pouze v Submachine a je téměř všudypřítomný.

Poznámka stranou: Jeden prestižní vědec si všiml nevyhnutelného rozvoje amnézie v subnetu. Je možné, že je to důsledek konstantnímu vystavení sub-energii. V tomto ohledu by měl být proveden další výzkum

(Tato sekce bude později rozšířena)

Drahokam vědění

Primárně musíme prozkoumat vlastnosti světla samotných drahokamů vědění. Často byly drahokamy vědění nalézány jako tmavé, průhledné a podléhající zákonům gravitace (t.j. ležící na zemi). Byly zde případy, kdy nalezené drahokamy vědění byly barevné, zářící, točící se a vzdorující gravitaci (t.j. vznášející se). Tato variabilita vlastností bude prozkoumána později, ale co je důležité říct je, že drahokamy vědění mohou a také emitují světlo.

Teorie Murtaughova úmrtí

8. září 2015 v 11:11 | Oqapo
Od: disco mc disco

Murtaugh byl kdysi vědec a průzkumník subnetu, který pracoval v laboratoři, ale už není naživu; zanechal poznámky a instrukce všude kolem v Submachine, aby pomohl každému, kdo přišel po něm a to je to co vidíme (To zahrnuje i konverzaci na počítači v laboratoři).

Teorie časoprostorových portálů

5. září 2015 v 11:11 | Toskin

Od: FedericoF

Portály nás neposílají pouze do různých lokací subnetu, ale i časem. Každý koordinát odpovídá jistému místu a času. Jak prozkoumáváme subnet, můžeme vidět rozdíly v architektuře, ale většina z nich je zachovalá, jen málokdy v ruinách. Proto si myslím, že portály mohou přenášet do budoucnosti a minulosti. Příklady můžeme vidět u oltáře (minulost) a obraných systémů (budoucnost). Vlastně, v teleskopu observatoře je možné vidět obraz vesmíru 590 milionů let po Velkém Třesku.

Teorie mnoha portálů

3. září 2015 v 11:11 | Toskin

Od: FedericoF

Když cestujete do ostatních lokací subnetu, vidíte někdy, že portály se liší od těch, které normálně používáte, například, ve SNEE, když cestujete portálem z radiové laboratoře (který je velmi rezavý), do svatyně (tráva a liány částečně zakrývají portál), mají mezi sebou rozdíly, a existuje mnoho příkladů. To znamená, že portál teleportuje pouze hráče (bez portálu) k jiným portálům, umístěným v jiných místech subnetu.

Teorie absorbovaní „prastarých lidí“

1. září 2015 v 11:11 | Toskin
Od: FedericoF
Umístění: Místnost poníků

Lidé z bambusového města vyvolávají mnoho otázek o dynamice subnetu ve vrstvě, kterou obývali, protože byli jediní rodáci, kteří zde žili.

Je možné, že nějaké narušení časové linie jim umožnilo vstoupit do submachinu, nebo že se tam "zatoulali" mnoha různými způsoby jako další průzkumníci submachinu. Je možné předpokládat, že byli do submachinu "absorbováni" nechtěně, ale to vyvolává otázku, proč byl subnet tak tolerantní k těmto lidem, kteří nebyli očividně označeni jako součást "infekce" jako Mur a jeho týmy.

Pravděpodobné vysvětlení by bylo, že byli nejspíš potomci ztracených průzkumníků subnetu, kteří se dokázali usadit v méně nepřátelské vrstvě submachinu. O tom ovšem nejsou přesvědčivé důkazy.

Je také neznámý způsob jejich přežití, i když je pravděpodobné, že byli farmářská komunita (vzhledem k viditelným i když vzácným známkám rostlinného života v subnetu a žádných (aspoň co víme) zvířat).

Jak vidíme v jejich poznámce, tvrdí, že se modlili ženě přes více než 742 let, ale jak se dá soudit z většiny poznámek, původ submachinu zdá se leží (stále nepotvrzeno) v 18 až 19 století. Možná, že byli prvními lidmi, kteří vstoupili do submachinu skrze jednosměrný "přírodní portál" který spojoval vnější svět v minulosti se submachinem a oni se v té lokaci zasekli.

Teorie počátku bezpečnostních systémů

29. srpna 2015 v 11:11 | Toskin

Od: FedericoF

Bezpečnostní systémy začaly být stavěny někdy v první polovině dvacátého století. Můžeme vidět příklad v lokaci zbrojnice, která byla jejich součástí. Je zde starý kanón (součást starého kanónového řetězce) s nějakou municí okolo. Pak, jak šel čas, byly přidány sofistikovanější zbraně a nahradili materiál bezpečnostních struktur, jak můžeme vidět v Sub6 nebo SNEE.

Teorie o Napoleonovi

27. srpna 2015 v 11:11 | Oqapo
Od: Les Paul166

Submachine je reálný svět. Mimo něj není nic. Submachine je náš svět. Liz, Murtaugh a všichni ostatní jsou v Submachine. Murtaugh chce napadnout jádro, takže si získal moc nad celým subnetem (Král, Prezident atp.) a vládne teď všem lidem (trochu se to podobá tomu, co Napoleon prováděl v Evropě). Zbláznil spousty lidí, aby mu pomohli ničit a získat moc. Liz a pár dalších jsou jako rebelové, snaží se ho zastavit. Můj odhad je takový, že v Submachine 7 Murtaugh napadne jádro a my se spolčíme s Liz a se zbytkem rebelů, abychom ho zbavili síly.

Teorie stejného portálu

25. srpna 2015 v 11:11 | Toskin

Od: 9272

Lidi, já si myslím, že ten nový portál, který je na konci Sub6 je ten starý rezavý teleport ze začátku. Má teorie tedy je, že někdo vzal starý teleport a vložil ho do té egyptské místnosti, kde můžete manipulovat časem. A tak se rezavý teleport stal novým.
 
 

Reklama