The Scene of the Crime

The Scene of the Crime: Golden Doll

8. června 2017 v 17:16 | Oqapo

The Scene of the Crime

8. června 2017 v 17:14 | Oqapo

Návod na Scene of the Crime 2

18. června 2013 v 7:00 | Oqapo
Míšto činnu - Plážové chaty
Klikněte na policistu a při konverzaci odpovězte první možností, poté si přibližte dvě chatky. Vstupte do chatky napravo. Bydlí v ní stará paní, promluvte si s ní a zeptejte se jí jestli viděla střelce. Poté opusťte její dům a vstupte do prostředního domu. Prohlédněte si oběť a rozbité okno pak udělejte otisky prstů oběti (namočte štěteček a použíjte ho a poté obtiskněte objekt na fólií).

Pak se vraťte a vstupte do poslední chatky, ještě předtím ale z jejího vchodu seberte náhrdelník. Kdyžuž budete uvnitř koukněte se do krbu, seberte úryvek a odeberte vzorek krve folií z krbu. Než se vrátíte u dveří najdete střelnou zbraň a náboje, ty seberte a opusťte chatu. Vraťte se za policistou a promluvte si. Poté na mapě přejděte na policejní stanici.

Policejní stanice I.
Přibližte si pracovní stůl a vyložte si. Seberte peníze a ze střelné zbraně, nábojů a náhrdelníku sejměte otisky. Poté klikněte na škříňku s poštou a přečtěte si poštu. Nakonec opusťte pracovní stůl a přesuňte se k nástěnce.

Potom se vraťte k plážovým chatám a pak opět zpět na policejní stanici a hned zkontrolujte poštu, nová pošta, na nástěnce spojte poznámku "modrý Ford" s fotkou auta a poznámku "Burt Wilco" s fotkou chat. Poté se vydejte do jedné z nových lokací.

Byt Burta Wilca
Vlezte do večerky vedle vstupu do domu a kupte deku a nějaké jídlo (chléb nebo sekanou). Pak vstupte do domu vedle a zazvoňte do zadních levých dveří od bytu Burta Wilca.

Promluvte si s ním, ale počítejte s tím, že moc příjemnej nebude. Když bude možnost dvou odpovědí, odpověžte, že se snažíte být milý jinak vás odbyje. Když přestane odpovídat vašim otázkám dejte mu 20 babek a on řekne zbytek toho co ví. Potom co za zaváma zabouchne se vydejte do další lokace.

Klub U Zlaté Panenky
Zajděte za roh klubu. Mezi popelnicemi bude spát bezdomovec, vzbuďte ho, dejte mu koupenou deku a on bude vypovídat, nakonec mu dejte jedno z jídel, které jste koupili, nechte si poděkovat a vraťte se na stanici.

Policejní stanice II.
Máte novou poštu, přečtěte si jí a vyložte si stopy na nástěnku. Měla by se vám odemknout zbrusu nová lokace, jděte tam.

Benzínka
Vstupte do zamčené benzínky. Ze země seberte leták, ze zdi fotku zaměstnance měsíce. Pak se koukněte za prodávací pult, z kabátu Petera Steela seberte účtenku, z pultu klíče od trezoru a z kasy zakrvavený kapesník. Vraťte se na stanici.

Policejní stanice III.
Na pracovní stůl si vyložte účtenku a kapesník. Z účtenky sejměte otisky a z kapesníku vzorek krve. To vše si vyložte na nástěnku a pokračujte do další lokace.

Příoceanská banka
Klíč od trezoru 6812 použijte na daný trezor. Seberte blok z trezoru a vraťte se na stanici.

Policejní stanice IV.
Na pracovní stůl si vyložte blok z trezoru, otevřete ho a utrhněte z něj popsanou stránku. Poté běžte k nástěnce. Zkombinujte chatu Burta Wilca s plakátem Petera Steela a k tomu ještě přidejte potrhaný papír z krbu, potom ještě zkombinujte utrhlý list z bloku Petera Stella s letákem motelu.

Hned poté se koukněte jestli přišla pošta - přišla, a tak se vraťte k nástěnce a zkombinujte i jediné dva vzorky krve, které máte na nástěnce, také otisky prstů z náhrdelníků, otisky prstů Petera Steela a ještě papírek Golden Dollu a modrého Fordu. Měla by se vám otevřít poslední lokace, jděte.

Motel Sunset
Tady se jen už dodoívejte jak to všechno bylo.

Návod na Scene of the Crime

28. května 2013 v 7:00 | Oqapo
Koupelna
Zkontrolujte hodinky oběti. Poté běžte doprava, z nádrže záchodu seberte nůž - vražednou zbraň, z poličky nad umývadlem rtěnku a z kbelíku na pravo od umývadla papír. Otevřete si inventář (pouzdro). Přečtěte si papír a sejměte otisky (namočte štěteček a otisky pak obtidkněte na folií) z rtěnky a rukojeti nože, poté je porovnejte. Otisky jsou stejné. Teď opusťte inventář, vydejte se doprava a do dveří.

Obývák
Koukněte se za televizi, seberte náboj. Teď si televizi přibližte, z jejího vrchu seberte klíče. Pak otevřete prostřední horní šuplík a seberte z něj baterií. Poté dolní šuplík, z něhož seberte diář oběti. Teď si oddalte televizi a běžte doleva. Otevřete levou stranu skříně, přibližte si kufr, který v ní je. Poté ho otevřete. Teď si oddalte kufr a běžte dvakrát doprava. Přibližte si komodu nalevo a z postele seberte vlas. Běžte zpět a podívejte se pod postel. Seberte mobil oběti a otevřete si inventář. Do mobilu dejte baterií. Poté zaškrtejte deník oběti, poté pomocí rýh získáte PIN oběti. PIN napište do mobilu a ten se spustí. Dostanete se k SMSkám oběti a v řešení jste o kus dál. Teď opusťte inventář, přibližte si obraz nad postelí a sundejte ho, za ním je trezor se stotisícem dolarů. Poté zamiřte doleva. Přibližte si dveře. Je u nich krev, sejměte jí a pak opusťte byt, případ vyřešen. Co se stalo se dozvíte v outru.

The Scene of the Crime: Dream of Murder

12. května 2013 v 19:30 | Oqapo

Návod na Dream of Murder

22. března 2013 v 21:30 | Oqapo

Místo činu
Jděte za policisty a promluvte si s jedním z nich. Jděte zpět a přibližte si vrak auta napravo. Otevřete kufr auta a klikněte na pytel přes hlavu oběti (první stopa), provazem svázané nohy (druhá stopa), seberte štětečku z inventáře a oprašte místo na otvoru k nádrži auta a klikněte na otisky (třetí stopa). Běžte zpět a koukněte se na auto ze předu. Otevřete dveře a vstupte do auta. Klikněte na skleněnou láhev (čtvrtá stopa) pak na listinu (pátá stopa). Nyní opět seberte štětečku a klikněte s ní na volant, z něj seberte další otisky (šestá stopa). Teď si přibližte pult auta a klikněte na kartu (sedmá stopa). Teď běžte opět před auto, ze strany kde je kufr a klikněte na sraženou ceduli (osmá stopa). Teď jděte na policejní stanici.

Policejní stanice I.
Jděte do místnosti s důkazi a projděte si důkazy z místa činu. Štětečkou oprašte pytel a sejměte další otisky (první stopa) a poté kliněte na papírek (druhý důkaz). Opusťte důkazovou místnost.

Promluvte si s policistou před vámi. Teď jděte do pitevny (márnice, říkejte si tomu jak chcete), přibližte si tělo oběti. Klikněte na obličej (první stopa), tetování (druhá stopa), řez na krku (třetí stopa). No a na závěr znovu vytáhněte naší oblíbenou štětečku a sejměte otisky oběti (poslední stopa). Teď opusťte pitevnu.

Jděte do své kanceláře a přibližte si nástěnku. Měla by se vám otevřít nová lokace. Jděte tam...

Autoprodejna "Nova"
Vejděte do prodejny a promluvte si se sekretářkou. Ta vám nepovolí vstup do spisů, tak si to uděláme po svém. Jděte napravo a otevřete kufr červeného auta. Seberte "lžíci". Jděte zpět a přibližte si okno prodejny. Lžící ho otevřete a vstupte. Seberte kancelářskou sponu ze stolu a otevřete ní dveře vzadu napravo, vstupte.

Seberte ze země výpovědní list, přibližte si složku u psacího stroje. Klikněte na číslo Johna Smithe (první stopa), pak na jméno prodavače "Emila Kováče" (druhá stopa) a pak si prohlédněte výpovědní list a klikněte na podpis KOVAC (třetí stopa). Vraťte se na stanici.

Policejní stanice II.
Vejděte do své kanceláře a promluvte si s Agentem FBI. ...FBI vám přebrala případ (alespoň částečně). Opusťte kancelář a jděte na pitevnu, promluvte si s doktorem a pak se vraťte do své kanceláře, k nástěnce. Otevře se vám nová lokace.

Lékárna CVB
Vstupte do lékárny. Promluvte si s lékárníkem a otevře se vám nová lokace. Takže se loučíme s rozhodně nejtěžší lokací (ironie).

Kancelář Jamese Kanea
Seberte minci a přibližte si dveře do kanceláře Jamese Kanea. Mincí odšroubujte cedulku u dveří. Běžte zpět, seberte minci a znovu si přibližte dveře a cedulkou otevřete dveře.

Ze země seberte nůž, a ze spadeného obrazu vyndejte klíček. Koukněte se na stůl. Seberte tužku a poškrtejte s ní blok, díky rýh jste našli vzkaz. Běžte zpět a přibližte si šuplík pod oknem na zemi. Nožem oddělejte dno, pomocí klíče otevřete skříňku. Získali jste seznam pacientů z ABMA. Hurá na stanici.

Policejní stanice III.
Jděte do pitevny a promluvte si s doktorem. Jděte zpět a promluvte si s policistou. Nová vražda! Jdeme tam!

Místo činu druhé vraždy
Přibližte si nákladní auto, pak jeho zadní část. Odrolujte plachtu, další oběť! Klikněte na oběť (první stopa), pak na tetování oběti (druhá stopa) a seberte peněženku, která leží na zemi. Běžte zpět a klikněte zhruba na prostředek vozu (třetí stopa) a poté vstupte do auta. Kliněte na pytlík (čtvrtá stopa), pak otevřete popelník a použijte naši starou dobrou kamarádku štětečku (pátá stopa). Potom si otevřete peněženku oběti a klikněte na ní.

Promluvte si s Agentem FBI. FBI vám opět přebrala případ. Jděte na stanici.

Policejní stanice IV.
Běžte do místnosti s důkazi. Přibližte si blok. Proklikejte ho a přetočí se na další stranu. Tu klikněte na číslo 250 v nadpisu (první stopa) a zavřete blok. Teď se koukněte do archívu na sekci "dr Kane office". Klikněte nejprve na číslo 250 na dalším papíře (druhá stopa), poté na "02.10" (třetí stopa) a pak na "02.10" na zaškrtaném výtržku z blou (čtvrtá stopa) a pak na "Epfrett" (poslední stopa) a pak opusťte místnost s důkazi a jděte do nové lokace.

Epfrettův byt
Přibližte si dveře č. 10. Seberte klíč, který je nalevo u květináče a otevřete ním dveře. Seberte zleva, ze země klíč od poštovní schránky. Pak z pravého rohu místnosti vizitku autoprodejny Nova. Nyní klikněte na střepy na zemi (první stopa), pak seberte Epfrettovu fotku.

Potom si přibližte obraz na stěně a sundejte ho, za ním je trezor. Koukněte se na Epfrettovu fotku, klikněte na jeho obličej (druhá stopa) a do trezoru zadejte kombinaci, ketrou má zaznamenanou na fotce. Po tom co se vám otevře trezor z něj seberte další fotky. Přibližte si fotku, kde Epfrett stojí před ABMou, pak klikněte na jeho a Hartmannův obličej (třetí stopa). Poté si prohlédněte poslední zbývající fotografií, na ní klikněte na Epfrettův obličej (čtvrtá stopa). Teď si přibližte vizitku autoprodejny Nova a klikněte na ní (pátá stopa).

Pak opusťte Epfrettův byt a klíčem odemkněte jeho poštovní schránku. Seberte dva dopisy a pak je rozbalte. V jedné je pozvánka, té si nevšímejte. V té druhé je dopis. Na něm klikněte na jméno Erich Hartmann a vraťte se na stanici.

Policejní stanice V.
Běžte do své kanceláře k nástěnce a otevře se vám nová lokace.

ABMA
Vejděte do budovy ABMi a promluvte si se sekretářem. Pak pokračujte do kanceláře profesora Wernera von Brauna. Promluvte si s ním... Běžte zpět na recepci a pak pokračujte do velkých bílých dveří. Třetí oběť, přibližte si ji. Sejměte otisky z prstů oběti (první stopa) a seberte ji z kapsi na košili klíče od auta a běžte před budovu ABMi.

Vejděte na parkoviště a odemkněte kufr zeleného auta, seberte bajonet (druhá stopa) a klikněte na SPZ (třetí stopa). Pak klíčem otevřete dveře auta a štětečkou sejměte otisky z volantu (poslední stopa) a vraťte se na stanici.

Policejní stanice VI.
Promluvte si s policistou, jděte jinam, pak se vraťte a promluvte si s ním znova. Běžte ke své nástěnce a otevře se vám nová lokace.

Byt
Seberte ze země nůžky, z krbu fotografií, na níž klikněte na sourozence Kovačovi (první stopa) a poté otevřete skříň. Odsuňte oblečení a nůžkama rozetříhejte plátno. Poté se koukněte na fotku podle níž seřiďte hodiny vedle skříně. Pokud je budete mít seřízené tak jak na fotce, měl by vám z hodin spadnout klíček. Ten seberte a otevřete ním dveře za rozstřihlím plátnem. Vstupte.

Přibližte si velkou nástěnku a klikněte na ní na obličej vona Brauna (druhá stopa), obličej jednoho z vojáků (třetí stopa), na jeden z papírů (čtvrtá stopa), fotku z koncentračního tábora (pátá stopa), na noviny (šestá stopa) a na plánek (úplně poslední stopa). Běžte zpět. Konec.

The Scene of the Crime: Dream of Murder

22. března 2013 v 15:00 | Oqapo


Záhadná vražda? Nechání oběti zabít se v autě jedoucí ze silnice. Pomozte našemu detektivovi vyřešit tento zapeklitý případat a zapojte své mozkové závity při řešení rébusů tak, že nebudete vnímat svůj tajuplný svět všude kolem, ale pozor aby vás to nedostalo do šlamastyky. Zlomocný vrah může zaútočit vždy a všude.

Váš Server X...

Již brzy - The Scene of the Crime: Dream of Murder

23. listopadu 2012 v 22:05 | Oqapo
 
 

Reklama