Trader of Stories

Trader of Stories: a Grain of Truth

1. června 2012 v 17:51 | Oqapo

Takže PLK mi dál námět na článek. Že mám napsat o nové hře, ve které je hlavní postava z Bell's heart - Myosotis a její "želva" Zaphyr. Ve hře jde samozřejmě o složení příběhu jak je v Trader of Stories sérií zvykem. Díl se jmenuje a Grain of Truth, což znamená "Zrnko pravdy". Ve hře se propaguje teorie, že kameny mají energickou sílu. Proto se ve hře můžete setkat například s levitujícími šutry. Je nutno podotknout, že hra nemá moc s Mattem a PastelGames společného. Jen, že se Karol Konwerski, a Mateusz Skutník podíleli na epizodě Bell's heart.

Trader of Stories DEMO

21. února 2011 v 0:13
5

Takže, nic nového se nám neděje a to je tzv v čudu. Ikdyž to se Skutníkem nemá nic společnýho, tak jsem tu pro vás našel odkaz na PC hru Trader of Stories vytvořenou Markem Rudowskím, nejde o PC platform na flash hru vytvořenou právě jeho spoluprácí s PG. Je to prostě něco jinýho. Hra je stále nedodělaná a proto je to pouhá Demo verze.

Trader of Stories: Bell's heart

27. listopadu 2010 v 16:59 | Oqapo

Návod na Trader of Stories

4. října 2010 v 20:55

Seberte rozbité kolo a ve vleku jídlo a to dejte tomu Zaphyrovi a jděte rovně. Seberte květ a 5 mincí, přečtěte si kámen. Nyní běžte do lesa, tam si přibližte úzkou břízu a seberte srdce zvonu. Teď jděte do vesnice, běžte do rujny domu, tam si přečtěte papír o Derridovi a seberte kočce chlupy. Teď běžte na náměstí, promluvte si s ženou u studny a potom běžte do stáje. Promluvte si s kovbojkou a zeptejte se na Derrida. Běžte k hostinci, seberte peníze na zemi a promluvte si s černochem ve stánku, také se zeptejte na Derridu. Od obchodníka si kupte oba dva recepty a běžte do hostince. Tam seberte krabičku (na stole) a z vlasů opilce seberte vlas. Promluvte si s hostinským a zeptejte se ho na Derridu, potom si z jeho poliček na alkohol kupte víno a z poličky mu seberte láhev. Teďka zase běžte za kovářem, nechte si opravit kolo a potom se ho zeptejte na Derridu. Od kováře běžte k domu nahorů, do zvonu u dveří dejte srdce zvonu, a zazvoňte, vstupte. Promluvte se se starou vílou, potom seberte kotlík a amulet. Běžte zpátky do rujny domu. Kotlík dejte na kamna, do kamen dejte ti krabičku (nebo co to je). Teď běžte k velké budově, koukněte se na výhled a běžte k vodopádu tam seberte leknín. Běžte zpátky a po schodech nahorů. Promluvte si s majorem a zeptejte se ho na Derridu. Teď do kotlíku dejte - květ, vlas a amulet. Potom amulet vytáhněte a dávejte přísady na lektvar - chlupy od kočky, leknín a víno. Nyní naplňte láhev lektvarem. Běžte do hostince a opilci dejte amulet, potom běžte k vodopádu a lektvar vylíjte do vody - objeví se Derrida, promluvte si s ním. Běžte za kovbojkou a seznamte jí s (bývalím) opilcem. Potom se zeptejte staré víly na Derrida a už máte příběh - prodejte ho majorovy knihomolovy a dostanete +40 mincí. Běžte si ke kovářovi pro kolo, potom ho připevněte ke svému vozu, a konec!

Trader of Stories: Bell's heart

4. října 2010 v 15:27
Trader of Stories

Dneska pernej den. Ale naštěstí tu mám pohodovku. Novou adventuru od Pastel Games - ToS (the Trader of Stories). Ve které hrajete za krásnou dívku Myosotis která žije v krásných Asíjských Himalajích. Myosotis je Obchodnice s příběhy dalo by se říct spisovatelka takže proto název Trader of Stories, tak pokud jste měli tak pernej den jako já tak si tuto pohodovku s malbamy Marke Rudowského užíjte!

Již brzy - Nová hra od PastelGames! Trader of Stories!

15. září 2010 v 19:42
Na facebooku jsem našel screenshooty nové hry od PG jménem the Trader of Stories, moc o té hře nevím, jenom podle obrázků tuším, že nějaká žena jede v kočáře, a kočár havaruje. Asi bude muset projít vesnicí, a kočár opravit. Mimochodem, myslím si že hra ma skvělou grafiku, a to uznal i Mateusz Skutník... řekl: "Screenshooty z připravované hry od Pastel Games... Cool, kéž bych kreslil takhle."

2
3
4
1
 
 

Reklama